Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 9napos kisbabánk ugyan...

Tebuz kérdése:

A 9napos kisbabánk ugyan melyen aludt hogy hiába felvettem és ráztam, nem ebredt fel. Milyen idős kortól lehet nyújtóztatni? (kéz a hát alatt, enyhe emelés, erre a gyerek nyújtózott ) a válaszolok olvassák el a bő leírást .

Figyelt kérdés
Édesanyám (nagymamája ) jött látogatóba a 9 napos gyermekemhez. A gyerek félálomban volt, letette hogy meg igazítás a takarót rajta, és hamar ki csomagolta, gondolta megnyújtoztatja. A háta alá tette a kezét és megemelte egy picit, a fiam nagyot nyújtózott, és mint aki hipnotizaltak, be aludt , elengedte magát .Nagyon megijedtem és hiába felvettem, friss levegőre vittem de kb 2 percig meg sem mozdult. Pánikba esett az egész család. Van valakinek ötlete? Létezik hogy olyan melyen be aludt hogy jólesett neki a nyujtózás? Milyen idős kortól lehet ezt a nyujtoztatast csinálni ?elore is köszönöm a válaszokat !!!

#Baba mély alvás #Nyújtóztatás
2019. márc. 3. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Off: Rázni? Egy kisbabát? Normális vagy?

On: a babák nagyon mélyen tudnak aludni. Emiatt felesleges kétségbe esni. Azt hogy (mozog a mellkasa) lélegzik anélkül is látod, hogy rángatnád

2019. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem nyujtoztattam egyszer se a lányomat. Minek csináljátok ezt? És felkelteni minek kellett? Persze, hogy visszalszik rögtön, ettől azért nem kellene beparázni.
2019. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, rázni szigorúan tilos egy babát!
2019. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A rázás életveszélyes. A többi nem.
2019. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Nyújtózást én sem csináltam sosem

Viszont nagyon mélyen tudnak aludi


Egyik helyről a másikra simán lehet tenni őket..


Azt kell megnézni h lélegzik-e



Rázni egy kisbabát SOSEM szabad


Egyik ismerős 18 évse "menye"

Ezt nem tudta agyvérzést kapott az 5 hetes baba.

Elvették tőle...


Egy babának noncs amnyi agyi folyadék a koponyájában, Hogy egy rázás ellen hatékonyan tudja védemk az agyát

2019. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A rázást rosszul fogalmaztam. Inkább úgy mondanám hogy felvettem az ölembe és mozogtam vele. Amúgy köszönöm a válaszokat !
2019. márc. 3. 19:48
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell fölkelteni? Én senkinek nem engeden meg! Még minek a nyújtoztatás? Én nem hallottam még ezt, hogy "nyújtoztassuk" a babánkat. Hisz még csak most született meg, persze, hogy alszik mélyen, mi mást csinálni, egy 9napos kisbaba? Nem kell piszkálni, ha nem muszáj
2019. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Én is így jártam. Ráadasul december eleje volt. Rohantam vele az orvoshoz. Persze semmi baja sem volt hala az istennek de a tanacsokat amit javasolt a doktornő betartottam. Jobb felni mint megijedni... Ha megnezed a nyakat nem sarga egy kicsit a bore?
2019. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Gondolta megnyujtoztatja " de ez mi, valami nepszokas mint a megkopkodes bizonyos népcsoportnal?

Vagy nem értem az egészet, nálatok szokás a babákat nyujtogatni, vagy ezt az egész kérdést nem is értem

2019. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Romák vagytok? Vagy hol divat ez a nyújtózkodás ? Még sosem hallottam pedig 10 évet dolgoztam gyerek kórházban.

Hagyjátok már azt a szerencsétlent had aludjon.

2019. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!