Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 9napos kisbabánk ugyan...

Tebuz kérdése:

A 9napos kisbabánk ugyan melyen aludt hogy hiába felvettem és ráztam, nem ebredt fel. Milyen idős kortól lehet nyújtóztatni? (kéz a hát alatt, enyhe emelés, erre a gyerek nyújtózott ) a válaszolok olvassák el a bő leírást .

Figyelt kérdés
Édesanyám (nagymamája ) jött látogatóba a 9 napos gyermekemhez. A gyerek félálomban volt, letette hogy meg igazítás a takarót rajta, és hamar ki csomagolta, gondolta megnyújtoztatja. A háta alá tette a kezét és megemelte egy picit, a fiam nagyot nyújtózott, és mint aki hipnotizaltak, be aludt , elengedte magát .Nagyon megijedtem és hiába felvettem, friss levegőre vittem de kb 2 percig meg sem mozdult. Pánikba esett az egész család. Van valakinek ötlete? Létezik hogy olyan melyen be aludt hogy jólesett neki a nyujtózás? Milyen idős kortól lehet ezt a nyujtoztatast csinálni ?elore is köszönöm a válaszokat !!!

#Baba mély alvás #Nyújtóztatás
2019. márc. 3. 19:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező légyszíves ezt írd le,hogy mi ez a nyújtóztatás
2019. márc. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát erre én is kíváncsi vagyok

Sok hülyeséget hallottam már, baba köpködése, tejben, vajban fürdetése (hogy megnöjjön), de ezt csak egy bizonyos nép csinálja.

2019. márc. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy nyújtóztatni???
2019. márc. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!