Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi játéka van az ennyi...

Mennyi játéka van az ennyi idős babátoknak?

Figyelt kérdés
Én kisfiam fél éves. Van egy adamo hintája, kettő játszószőnyege,kb. 3-4 plüssjátéka, kb 8-10 db rágóka/csörgő. 3 darab "felhúzhatós" zenélő játék, ami a hintán lóg. Mi kéne még? Néha olyan kevésnek érzem, elférnének egy kisebb dobozban szerintem. Nem tudom mi lenne még hasznos, vagy esetleg a késöbbiekben miket "kell" majd beszerezni? (1 éves korig gondolom )
2019. márc. 4. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

6 hónapos korában neki is kb ennyi volt és bőven elégnek tűnt. Most egy éves, van neki: formabedobó, piramis torony, 1 rongybaba, 4 vastag lapos könyv, golyóvezető pálya, fisher price-os móka kocka, fp krokodilos építő, fp zenelejátszó, fp mesemondókák, fa építőkocka, puha építőkocka, ikeás alagút, 2 labda, fürdetőjátékok, kis dobozok, amikbe állandóan ki-be pakol.

Most lesz a szülinapja, kapni fog járássegítőt, babakocsit és fogantyús puzzlet.

2019. márc. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, amúgy idővel minden játék lesz neki, ha hazaérünk vásárlásból ő pakol ki a szatyorból, imádja az üres tápszeres (vagy bármilyen) dobozokat, pakol mindent ki-be belőle, az alsó fiókok nagy kedvencek, kipakolja és csomó meglepit el is rejt benne :) Elcsen két zoknit a szárítóról és 10 percig tanulmányozza őket :)
2019. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogy kell több játék! Egyáltalán nem hasznos sok "fejlesztő" játékkal körbevenni egy kisgyereket. Túlingerled, aztán majd őrjönghetsz, hogy képtelenség elaltatni.
2019. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!