Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van a babátoknak olyan játéka,...

Van a babátoknak olyan játéka, ami egyáltalán nem érdekli, és felesleges volt megvenni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Természetesen van és még lesz is!Mindenkinél van ilyen :)
2013. okt. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kihagytam a kérdésből: Mi az? :D
2013. okt. 16. 22:28
 3/10 anonim ***** válasza:

Akad...elektromos hinta....utalta...

A tobbi kozott vannak olyanok amik meg nem erdekli neha a kezebe veszi de nem koti le. Pl a plussok meg teljesen hidegen hagyjak. 8 honapos amugy...

2013. okt. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

szinte csak olyan van.. .

bezzeg amit én csináltam mackósajtos dobozból rizzsel, azt imádja rázni, nyúzni.

a 12 ezres körforgóra rá sem nézett, e az általam papírból készített, festett, virágos forgót imádta.

2013. okt. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ez is azt bizonyitja ,hogy nem kell drága játélkot feltétlenül venni.persze,biztos hozzák a rokonok is.tök jó dolgokat lehet csinálni pezsgőtablettás dobozból,meg ahogy irtad-mackósajtosból.
2013. okt. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez így igaz ahogy írják,hogy a kézzel gyártott dolgok ezerszer jobban érdeklik mint a drága 10000 ft-os játék.Én is minden sz@rt megveszek ami megtetszik és gondolom hogy örömét leli benne.Aztán átmegyünk anyumékhoz és ő amit kreált játékot ami csörög zörög azzal persze naphosszat eljátszott.Imádja a flakonokat,színes kupakokat felfűzve és pl joghurtos dobozba egy csengettyű beletéve.Az a joghurtos doboz ami kehely fazonú,talán fekete és kettőt egymásra fordított benne a csengettyűvel amit annó a karácsonyfáról leszedett.Most 19 hónapos és még mindig szívesen játszik vele évek óta.Első válaszoló voltam :)
2013. okt. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy van.3éves lányom van.

Ami teljesen hidegen hagyja az a mesélő béka,zongorája,táncoló dóra baba mondjuk ez menő volt pár hétig neki mikor vettük.

2013. okt. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, addig örülj, míg a zongora nem érdekli, az én fiam 2 és fél éves, és már hányszor eldugtam azt a r....t zongorát, mindig megtalálta... :)


Nálunk igazából nincs, mindennel játszik. Bár néha csinálok olyt, hohy ha túl sok a játék elöl, akkor felét elrakom, kis idő múlva meg csere, és annyira örül a másik felének, mintha új lenne...

2013. okt. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez teljesen gyerekfüggő. Rengeteg olyan játékunk van , amire a nagy rá sem nézett, vagy utálta, a kisebb meg órákig elbíbelődik vele. Nem igazán tudok olyat mondani, ami abszolút felesleges volt.
2013. okt. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 DeAnn ***** válasza:
olyan nincs, amit felesleges volt megvenni. rengeteg játéka van, de mindig mással játszik, nincs olyan, amit a kezébe se vesz.
2013. okt. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!