Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti milyen baba olajat...

Anyukák ti milyen baba olajat használtok?

Figyelt kérdés
Ti milyen baba olajat használtok? Eddig mi fürdetőkrémet használtam de nem vált be.. kiütéses lett tőle 😩védőnénink a johnsonra azt mondta hogy nem ajánlja mert allergiás reakciót válthat ki.. azon kívül találtam a benu gyógyszertárba, meg a dmbe. melyiket ajánlanátok?

2019. márc. 6. 12:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sima vízben fürdetem mai napig, már 1 éves.

Semmiféle fürdetőt nem használok.A bőrét shea vajjal kenem, egyedül a haját szoktam vegyszerrel mosni, erre a célra dm-es babafürdetőt használok heti 1 alkalommal.

2019. márc. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sima édesmandula olajat, van sok márkának mi a Mannásat vesszük a DM-ben, kb 1600 Ft. Egyébként nagyon jó fürdéshez, száraz bőrre, tördezett hajvégekre vagy babahajra és én még olyat nem hallottam, hogy ez allergizált volna. A Johnsons az tényleg egy fos, meg a legtöbb drogériás babamárka is az, érdemes arra figyelni hogy a babának szánt kencékben ne legyen: alcohol bármilyen formája, parfum (ez is alkohol!), SLS (sodium laureth sulfate), paraben bármilyen formája. Ezek szárítanak és potenciális bőrirritálok meg egyéb szépségek.
2019. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A johnsons olaj az én babámat is nagyon kiütötte ezért én a nivea olaj mellett döntöttem illetve nivea baby testápolot és gabi fürdetőt használunk.
2019. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!