Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell a bébiőr? (többi lent)

Kell a bébiőr? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kislányom jövő hónapban lesz 2 éves és most csináljuk a szobáját. Eddig velünk egy szobában aludt, de külön ágyon. Szerintetek vegyünk bébiőrt? Mellettünk van a szobája, biztosan meghallom, ha felkel... Tanácstalan vagyok, hogy szükségünk van-e rá, vagy túlparázom. Ti hogy döntenétek?

2019. márc. 7. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
2 evesen? Szerintem mar felesleges.
2019. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Minek egy két éves gyereknek bébiőr, még ha fel is ébred?
2019. márc. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Az első gyerekkel fél éves koráig használtuk kábé, 3 hónaposan költözött külön szobába. 2. gyerekkel már be se üzemeltük, de ugyanúgy lett átköltöztetve ő is.

Szerintem egy 2 évesnek már olyan fölösleges. Egész este fél álomba lennél és figyelnéd a bébiőrt. Tudom, mert az elsővel én is így csináltam, ezért nem üzemeltem be a másodikkal.

2019. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Volt, de soha nem használtuk. Ha nem egy több szintes villában laksz, ahol 5 perc, mire odaérsz, tök felesleges. Gondolom nem zárt ajtók mögött alszotok.
2019. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Utolso, mi pl. igen, gyakori megfazas, kohoges mellett nem akarjuk zavarni. Kerdezo, ha teged megnyugtat a bebior, vehetsz egyet hasznaltan is, max. eladod, vagy kiprobalhatsz olyan alkalmazast, amihez kell ket keszulek, pl. egy mobil es egy tablet, es az egyik bent van a szobaban, bebiorkent mukodo appal, es tovabbitja a kepet a es a hangot a masik szobaban levore. Jol mukodik, en kiprobaltam. Egy rovidebb ideig volt infras kamerank, ami ilyen celra is hasznalhato, sajnos az app nem volt hozza a legjobb, es inkabb leszereltuk, de en tokre szerettem. Jelezte, hogy mikor volt mozgas, vagy hang, csak rapillantottam, es tudtam, hogy felebredt-e/visszaaludt-e, vagy at kell mennem.
2019. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokszor ébred éjszaka,magában beszél vagy felsír. Szerintem nekem nehezebb lesz ez az egész, mint neki,pedig nem vagyunk összenőve. Gyakran alszik a mamájánál. Csak félek, hogy majd egész éjszaka szaladgálni fogok minden nyekkenésére :D De megpróbálom bébiőr nélkül. Ez az app dolog jó ötlet! Köszi mindenkinek!
2019. márc. 7. 23:13
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem két és fél éves a kisfiam. Kezdetektől van bébiőrünk. Most kezdett külön szobában aludni. Engem megnyugtat, hogy most is be van kapcsolva. Én is szeretek zárt ajtónál aludni, rá is rázárjuk, ha épp mi még nem alszunk, amikor ő már alszik.
2019. márc. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 zárt ajtók? De nem úgy érted, hogy kulcsra zárt, ugye?
2019. márc. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2,5 éves, mellettünk lévő szobában alszik, kezdetektől van babyphone. Nem annyira érzékenyre van állítva, csak ha sír azt jelzi, “nyekkenéseket” nem. Így biztos felkelek rá, hogy a fejem mellett van. Nappali alvásnál meg muszáj, 2 szintes házban lakunk, lent nem hallanám ha felkel és még kiságyban alszik, nem akar átmenni a nagyba, pedig ott van az is.
2019. márc. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha mellettetek van a szoba es csak az ejszaka az erdekes, akkor szerintem mar nem kell. Nyitva hagyod az ajtot es hallod. Ha megsem, akkor meg veszel, ha kell.

En pl hasznaltam a nagyokkal meg ennyi idosen, de nem ejjel, hanem a delutani alvaskor, mert ket szintes a haz, az emeleten vannak a gyerekszobak, sokszor pedig csak akkor mentem ki a kertbe tevekenyledni, amikor aludtak. Igy csak bebioron keresztul hallottam meg, ha felebredtek es szoltak.

De ejjel pl mar nem kellett, mert a mi halonk is az emeleten van.

2019. márc. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!