Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Suttogó módszerrel lehet 3...

Suttogó módszerrel lehet 3 hetes babát megtanítani éjjel aludni?

Figyelt kérdés
Vagy ő még ehhez kicsi és várni kell pár hetet?

2019. márc. 9. 15:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve ha a hasa fáj akkor is működik ez a módszer vagy akkor már nem?
2019. márc. 9. 15:04
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Suttogo-konyv max gyujtosnak jo, a gyerekem olyan stresszes lett tole, hogy nem tudott kakilni (elotte, utana nem volt gond). Az a no amugy szamomra abszolut hiteltelen, lemondott a gyerekeirol, hogy a karrierjevel foglalkozhasson, gyereknevelessel kapcsolatban osztogat igeny szerinti szoptatasellenes, a gyerekek bioritmusaval ellentetes hulye tanacsokat. Azt nem ertem, hogy vehettem be.
2019. márc. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem köszi , igazából még nem sem tudom milyen pontosan de gondoltam gyűjtök tapasztalatokat!
2019. márc. 9. 15:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egyet értek a 2.-kal


Vannak jó tippek benne de összességében nem jó könyv

2019. márc. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Én is egyetértek az előttem szólókkal


Kiegészíteném azzal, hogy bármiféle alvástréninget kizárólag 6 hónap után lehet elkezdeni, előbb nem. A néhány hetes-hónapos csecsemő egyébként sem tanítható aludni, neki még minden borzalmasan ijesztő és rideg, ténylegesen szüksége van rád amikor sír. Hidd el, az első hónapokban minden anyuka kikészül, de gondolom szóltak neked is, hogy elég rosszul fogtok aludni, úgyhogy ezt most jó lenne elviselni. Fogd be a férjedet is! Az nem kifogás, hogy de ő dolgozik, hiszen te is azt csinálod, a kisbabával lenni a legkeményebb 0/24 munka.

2019. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) igen ki kell tartani ez biztos 🙂
2019. márc. 9. 18:16
 7/8 anonim ***** válasza:
3 hetesen nem is kell még éjjel végig aludnia. Éhes, és testközelre vágyik. Alvástréning felesleges, ahogy előttem is írták, nem fogja érteni. Vedd magad mellé, ha nem bírod.
2019. márc. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell suttogni meg varázslatokat várni. 2 lehetőség van: hagyod sírni es majd abbahagyja vagy elfogadod, hogy szülő lettél és a gyerekednek szüksege van rád, és megadod neki, amit kér.
2019. okt. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!