Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet egy babát...

Mikortól lehet egy babát hosszabb kocsi útra vinni? (1000km! )

Figyelt kérdés

4-5 hónaposan még nagyon korai lenne?

Kinek mi a tapasztalata?


2019. márc. 10. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Én magamat se vinném. Miért nem lehet repülni? Mindenkinek kényelmesebb.
2019. márc. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
4 honaposan 11 oras ut (900 km). De csak mert kulfoldon elunk, az ut maga szornyu volt, sok sirassal, de ez gyerekfuggo is, van, amelyik vegigalussza.
2019. márc. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Kulfoldon lakom, tobb babas baratnom utazott haza 3-4 honapos babakkal. (1800 km)
2019. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Elozo vagyok. Es hozzászóló, tudod , van ahol három , nègy gyerek van + 2 ugye ket felnőtt és nem mindenki tud milliókat fizetni repülőjegyre. 5-6 szemelynek.
2019. márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem jobb 4-5 hónaposan vinni, mint mondjuk 7-8 hónaposan, amikor már kúszik, mászik és egyáltalán nem akar a gyerekülésben maradni.
2019. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

A fiunk 4 hónapos volt mikor 600km-es útra mentünk autóval, és 7 hónapos korában újra megtettük ezt az utat, szerencsére ő jókat tudott aludni az autóban és könnyű volt lekötni a figyelmét játékokkal is mikor 7 hónapos volt, félúton álltunk meg szusszani és levegőzni egyet.

A lányunkkal viszont gyakran az egy órás autóút is kínszenvedés volt az első évben, és eszünkbe se jutna vele ilyen hosszú útra menni, most 1.5 éves és már javul a helyzet de 100km a max amit vele nyugiban le lehet vezetni és van olyan, hogy ezalatt is meg kell állnunk. Nagyon gyerekfüggő.

2019. márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4%
4-es, nem kell a sírás-rívás. Nem arról volt szó, hogy kinek mire van pénze, hanem hogy aszalnám-e a gyerekem ezer kmen egy autóban. És az a válaszom, akár tetszik, akár nem, hogy én magam sem indulnék 1000kmnek autóval. Mert van kényelmesebb, gyorsabb alternatíva.
2019. márc. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi 9hetesen vittük a nagyszulokhoz 700kmre. Hát, senkinek nem kívánom. 12ora alatt tettük meg az utat, kegyetlen volt.az utolsó 200kmt úgy tettük meg h négykézláb hajoltam a hordozó fölött és úgy szoptattam. Soha többet nem indulnék el ilyen picivel.
2019. márc. 11. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3,5 hónapos volt a fiúnk amikor 1400 km-t mentünk autóval. Úgy csináltuk, hogy este indultunk, éjjel mentünk, így csak enni kelt fel, minden rendben volt. Nekünk a háziorvosunk kifejezetten mondta, hogyha tehetjük inkább autóval menjünk, mert a repülőn a különbözô országokból, kontinensekről jövő emberektől elég sok mindent elkaphat, illetve a légkonditól nagyon megfázhat.
2019. márc. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2hónapos volt a fiam mikor 1200km-t utaztunk vele,végig aludta,éjszaka mentünk.4hónaposan ugyanez az ut,ugyancsak éjjel végig aludta,csak szopizni kelt fel.7honapos korában nappal tettük meg ugyanezt az utat,nem volt vészes de vissza felé már inkább éjjel jöttünk,aludt végig :)
2019. márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!