Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vásároltam egy dodge chargert...

Jack115 kérdése:

Vásároltam egy dodge chargert 1969 1000 dolláros áron hiányos rohad sok helyen nem zavar szerintem megérte átírás pipa a nevemen van a fél roncs nálam a papírok kocsi kint van volt tulaj szívesen segít ki vinni hajóhoz csak béreljek konténert de hol?

Figyelt kérdés

2013. dec. 25. 23:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nem vásárlás előtt kellett volna utánanézni? :)
2013. dec. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Még 2000 dollár lesz a hajóút és még az európai kikötőből is el kell hozatnod, +100.000 forint. Jó vétel volt!
2013. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 szántóvető ***** válasza:

én azt javaslom hogy keress meg egy szállítmányozási céget,ők biztos fognak segíteni.találomra itt van egy:

[link]

2013. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 szántóvető ***** válasza:
alkatrészeket nehéz lesz hozzá találni és nem lesz olcsó.
2013. dec. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

De, vásárlás előtt. :)


A legegyszerűbb ha valamelyik hazai amerikai autókkal foglalkozó cégtől kérsz tanácsot - persze nem biztos, hogy a legolcsóbb.

Vagy fordulhatsz bármelyik nemzetközi szállítmányozással foglalkozó vállalkozáshoz, akik foglalkoznak USA-ból szállítással.

Várhatóan hajón eljön Hamburgba, onnan vagy konténerben tovább itthonra, vagy trélerrel felveszed ott.


De egyebekkel is kell foglalkozni, pl. vám.


Meg ha autóként akarod használni (nem csak kiállítási tárgy), akkor már gondolkodni hogy lesz használhatóvá téve, viszed-e muzeális minősítésre (amivel meg lehet úszni a regadót), ilyenek.


Bár én magára az autóra is kíváncsi lennék, 1000 dollárért elég romhalmaz lehet. Főleg ilyen készséges eladóval...

2013. dec. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 szántóvető ***** válasza:
2013. dec. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Linkelhetek kepet ha tudok :) sztm megerte leszamitva a hianyossagokat a motor 5 eve nem jart de eredeti piros es kell par dolog tudom . dr sztm megerte :) belso tere fele szeo masik fele szar :D kell rajta dolgozbi tudom de akkor is egy izom autorol beszelunk :) koszi a segitsegeket
2013. dec. 26. 16:39
 8/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a képlinkelést ha ráérsz - mindenki tudja, hogy milyen autóról van szó, sőt, szerintem elég sokan tudjuk, hogy a legtöbbször odaát is magasabb áron mennek az elfogadható állapotú gépek. Szóval ami feltűnően olcsó, ott legtöbbször van valami csavar a háttérben, pl. annyira szétrohadt karosszéria, hogy azt - főleg USA órabérekkel - nem gazdaságos foltozgatni.
2013. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
[link] jöhetnek a vélemények :)
2013. dec. 26. 17:41
 10/14 szántóvető ***** válasza:
ennek mindene rossz,mit gondolsz mennyit kell ráköltened mire kész lesz?akkor viszont rengeteget fog érni.lehet még kapni hozzá alkatrészt?
2013. dec. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!