Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kereskedőtől szerintetek el...

Kereskedőtől szerintetek el lehet kérni/vinni a kocsit teljes átvizsgálásra (márkaszervíz)?

Figyelt kérdés
Általában mi a tapasztalat, ha megkérdezi az ember?

#autó #kereskedő #kocsi #átnézetés
2015. ápr. 18. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
ha nem engedi, akkor szépen sarkon fordulsz és otthagyod azt a kocsit. de ha el is viszed sem 100% hogy minden hibára fény derül. mert ha a kereskedő és a szervizes éppen jóbarátok és már előtte lepacsiztak, akkor nem biztos, hogy minden hibát "észre vesz" majd a szaki. ha nem vagy biztos a dologba, akkor előtte vigyél egy autószerelő is merőst is. de amúgy általában oda szokták adni a kocsit hogy átnézesse a leendő vevő. jobban mondva a kereskedésből az egyik alkalmazott is elkíséri az "új tulajt" a szervizig.
2015. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen én is úgy akarok menni, hogy a karosszériásommal, ő egyébként ért a többi részéhez is, aztán ha ő rendben találta van egy hely amiben megbízok, ők szerintem korrekten átnéznék.

Kereskedőtől még nem vettem kocsit eddig, ezért is kérdeztem.

Köszi a választ!

2015. ápr. 18. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!