Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a babája pár hónaposan szokott rá a cumira?

Figyelt kérdés
Hogyan történt?szopizta az újját?hogy alakult a foga?
2019. márc. 13. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7 hónaposan. Addig nem kellett. Az ő ágyában is volt mindig egy cumi vész esetére vagy hátha kell, de 7 hónapig semmi. Nem is próbálkoztunk. Megszokásból kindig tartottunk egyet az ő ágyában is. (ikrek, a lányom cumizott). Egy reggel pedig a szájában találtam a cumit. Azt hittem a férjem adta neki oda, de kiderült hogy a fiam rakta be. Azóta cumis. :D
2019. márc. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából azért kérdeztem mert 6 hónapos koslányom mostanában elég nyugtalan.semmi nem jó neki.gondoltamegpróbálkozok a cumival,hátha...teljesen anyatejes.
2019. márc. 13. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Ebben nem okoskodom, mert az ikrek nem sokáig voltak anyatejesek, így tapasztalattal és tanáccsal nem tudok szolgálni. Hülyeséget meg semmi pénzért nem akarok mondani. :)
2019. márc. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lányom kb. 9 hónaposan fogadta el a cumit.

Előtte kiköpte, bár annyira nem is akartam, hogy rászokjon, de a szeparációs szorongás brutálisan jelentkezett nála és megváltás volt a cumi.

2019. márc. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!