Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok olyan babakocsit...

Ajánlanátok olyan babakocsit amibe nem túl alacsonyan ül a baba?

Figyelt kérdés

sok kocsit olyan alacsonynak találok, soknak még a tolókarja is olyan alacsony, hogy nem lehet tolni rendesen az én 174 cm-mel.

Már nagyobb, ülni tudó babának keresem. akár lehet sportkocsi is.


2010. júl. 3. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

olyanra gondolsz, amiben nem pont "szmogszinten" ül a baba?

kissé dúúúrva áron fut:

[link]

300.000 asszem az ára.

2010. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, ezt ismerem... olcsóbb árban gondoltam :(
2010. júl. 3. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

mi 1,5 hónapja vettük meg a concord neo-t csak a sportrésszel 95000-ért!DE nagyon megérte!A lányom fél éves koráig nem aludt el a babakocsiban,most pedig (amiót ez megvan)alszik séta közben is,és imád benne lenni!Nagyon kényelmes lehet!

Állítható a tolókarja,bár nem két kar,hanem ilyen egyben van,de a magassága állítható,és én is 178 vagyok de nekem is kényelmes!És szerintem a baba sincs nagyon alacsonyan benne!

[link]

most látom hogy akciós:79000

2010. júl. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Symbaba vagy Dorjan Danny Sport , nagyon könnyű irányítani, kényelmes is, kezdetektől fogva ezt használjuk most egy éves a fiam
2010. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ABC DESIGN 4 Tec
2010. júl. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!