Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónaposan ez lehet puszi...

6 hónaposan ez lehet puszi (féleség)?

Figyelt kérdés

A férjem is és én is itthon dolgozunk, nagyon sokat tudunk mindketten pörögni a baba körül és borzasztóan sokat puszilgatjuk. Néhány napja azt csinálja, hogy néha amikor felveszem iszonyat erővel belemarkol a hajamba/nyakamba és nyitott szájjal rácuppan az államra/arcomra :D Nem szopogat, csak úgy van, kis pióca :)))


Eleinte azt gondoltam, hogy biztos éhes, de legutóbb pont etetés után csinálta. Szerintetek ez valami puszi utánzás akar lenni?


2019. márc. 17. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de messze van a rendes puszitol, kislányom most kezdett el puszit adni, de a cuppantás nem mindig jön össze, 21 hónapos.
2019. márc. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, cuppantás a kanyarban sincs, csak ilyen tele szájas rátapadás :))
2019. márc. 17. 11:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is volt, szerintem puszi utánzás.
2019. márc. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, az én lányom is pont fél éves kora körül kezdte ezt csinálni. 1 éves és ha puszit kérek tőle, akkor magához húz és pont úgy csinál,mint a te babád. De ha arra kérem,hogy valakinek küldjön puszit, akkor olyat cuppan,hogy csak. 😀
2019. márc. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kislanyom is 6 hónapos és most kezdett el cuppogni :) küldök neki puszit és vissza cuppog😊 (már amikor van kedve hozzá 😃)
2019. márc. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azért ha a szemfogai hirtelen háromszor akkorák lesznek akkor keresztet meg fokhagymát elő
2019. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!