Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kb hány évesen (hónaposan...

Kb hány évesen (hónaposan szerencsésebbeknek) mikro junior ágyra teszitek a gyereket puszi mese viz és becsukod az az ajtot és kijössz és nem jön utánad?

Figyelt kérdés

nappalra lekopogom hatásos és megy is ez a módzser de az este ugy zajlik (amit nem is bánok hisz még csak két éves )

hogy este 8 kor gyerekszoba fél 9kor villanyoltás 9 kor alszik ott vagyok mellette odafekszem és bealszik és ki is jöhetek utána


2012. aug. 13. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 2éves elmúlt, mikor megszokta, hogy az ágyában kell aludnia, nem lefektetem, mese és még lefekszik a mi ágyunkra. Nem zavart, mert elfért, elaludt ébredés nélkül a helyére tettem.

A kislányom már abba a rendszerbe eszmélt, amiben az ágyban aludni kell, ő 18hónapos, este kicsit megbabusgatom, közli kisápba, beteszem, megöleli a maciját és alszik is.

2012. aug. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Komoly:D:D
2012. aug. 13. 12:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk délbe is így ment. Mese, puszi, összebújás, bealvás (általában én hamarabb, mint ő), majd óvatos kisettenkedés. Aztán két hete meguntam (igazság szerint már nem fértünk el, mert kismama vagyok, s mindenhol nyomott az ágy - előtte már jópár hete megbeszéltük, hogy a kistesó is az ő szobájában fog aludni).

Az első délben két órát játszott az ágyán, majd befáradt (szó szerint). Első éjszaka 53-szor jött ki (vagy apa akkor aludt el, s nem tudta tovább számolni). Negyedik éjszaka pedig már csak 3-szor (szomjas, hozott nekem alvósjátékot, dugjuk be a szúnyogriasztót, mert fél a szúnyogtól). Azóta szinte minden este van egy-két kör (tegnap pl. hogy kapcsoljam ki a számítógépet, mert zúg - épp dolgoztam volna, illetve kaptam egy alvós állatot meg egy ráadás puszit).

3,5 éves volt június végén. Igaz, már lassan egy éve a junior ágyán, saját szobában alszik (előtte hárman a nagyágyon).

(Majd megszakadt a szívem, mikor egyik éjszaka felébresztett, hogy szomjas, megitattam, majd közölte, hogy "Szia anyu!". Én még maradtam volna...)

2012. aug. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem 2 éves a kisfiam még kiságyban van , szeret benne lenni és jol alszik és el is fér, igy még nem veszem ki, mert gyanittom folyton lejönne rola, nem értené elöször hogy miért kell itt aludni. de sajnos soha nem aludt velem, talán mikor még szoptattam pár alakalommal pedig annyira bujnék hozzá, de nem szereti, egy pusziért is meg kell küzdenem, irigylem azt aki mellett elalszik a gyereke oda lehet bujni kicsit hozzá, és utána a helyére tenni. bár ez lenne nálunki s, de itt beteszem a kiságyb cumi, rongyi és elalszik már régota
2012. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!