Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babára elég ilyen...

2 hónapos babára elég ilyen időben ez az öltözék?

Figyelt kérdés

Body, vékony pulover, nadrág, zokni, overál sapka. Vagy az overal helyett inkabb vastagabb kabát és takaró?

Azert vagyok ennyire tanácstalan, mert én piszkosul fázós vagyok, képes vagyok 30 fokban is fáni, igy nem tudom, mennyi az a plusz egy réteg, mert ha az enyémnél többet adnék rá, lehet, megfőzném a gyerkőcőt...


2019. márc. 18. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 17 fok van, süt a nap. 2 hónaposra ezt adnám: body, vastagabb pulóver, vastagabb nadrág, sapka, zokni, kocsicipő.
2019. márc. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Benti ruha + vékony overál + tavaszi sapka + takaró
2019. márc. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Itt nálunk szél és 8 fok van csak sajnos.
2019. márc. 18. 13:42
 4/5 anonim ***** válasza:
8 fokban én nem adnék az overál alá semmit, csak a benti ruhát, plusz a takarót vinném, ha kellene, és befedném a mózest a szél miatt. Alulról ott a szivacs, arra én teszek mindig egy plédet.
2019. márc. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12 hetes a lányom, benti ruha plusz vékonyabb orevall.
2019. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!