Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyobb járni tanuló/tudó kis...

Nagyobb járni tanuló/tudó kis eszetlennek babapóráz?

Figyelt kérdés

Jön a kistesó, a nagyobbikkal közlekedni rémálom. Arra gondoltam, ciki nem ciki, szégyen ide szégyen oda.... de a növekvő poci miatt lassú anyunak segítség lenne, ha a csemete nem tudna meglógni. Póráz.

Hol lehet beszerezni ilyet?


2010. júl. 3. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

plussz vatera,teszvesz,de szerintem nagy bababoltban is kapsz

2010. júl. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes látvány, az igaz. Nem ciki, de ésszel kell használni. Egyszer láttam egy nagymamát, aki ezen rángatta a csemetét. 22 éves vagyok és nagyon messze a gyerekvállalástól, de az még nekem is szörnyű volt. De úgy vélem, vannak itt okosabb emberek is, akik ésszel használják az ilyesmit :)

Bababoltokban, játékboltokban érdemes rákérdezni, de ahogy az előttem válaszoló is írta: vaterán, teszveszen, zsibvásáron is érdemes megnézni.

2010. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Brendonban is van.


Szerintem nem ciki.

Angliában éltem egy picit, és sok szülő használta. Itthon nem nagyon látni, és ezért tuti megnéznek az emberek, de nem kell velük törődni.

2010. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Furcsa látvány, pláne ha kutyát is sétáltatnak a parkban.
2010. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
eszetlennek??? hááát..... én nem örülnék neki, ha az anyukám így hívna, már bocsánat.
2010. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az ikreimnél használtam,van két eladó "pórázom",még nem jutottam el odáig,h feltegyem a teszre.

Nagyon hasznos,engem nem érdekelt ki mit gondolt-bár szerencsére nem kaptam negatív beszólásokat-,mert amikor két 2 éves elindul háromfelé,és az ember egyedül van velük,akkor inkább gyerek a pórázon mint egy kocsi alatt.

Pocakosan meg duplán balesetveszélyes ha elrohan,te meg utánairamodsz,mert ő kifuthat az útra,te meg eshetsz egy jó nagyot.

2010. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én olyat láttam ami kis hátitáskára volt szerelve,az meg még alig észrevehető is volt hogy hám is tartozik a táskához:)de úgy látom sok féle van: [link]
2010. júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mivel egy éves, és még nincs esze a felnőttek világához, eszetlenke, nem érti még, hogy balesetveszélyes, ezért inkább leszek röhejes, de nem akarom elveszíteni az első csemetémet, esetleg egy sikertelen mentőakció miatt mindhárman balesetezünk....
2010. júl. 3. 17:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom egy pillanat alatt kitépte a kezét és rohant az úttest felé, mert a túloldalon van a park, ahova ki szoktunk járni. Eddig nem tettem rá :) mert a férjem őrült módon tiltakozik.

Nos holnaptól már vezetővel fogunk közlekedni, azt had bámuljanak. Imád rohangálni, kajla, és 13 hónapos annak ugyan hogy magyarázzam meg, hogy nem lehet. Kinevet és csinálja tovább...


Teszvesz, vatera. Én is neten vettem a mienket, olyan mintha kantáros lenne a nadrágja, csini hercegnős mintával.

2010. júl. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!