Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lányom reggel kihányta az...

A lányom reggel kihányta az egész tejcsit, amit kiszopizott. Veletek is előfordult már?

Figyelt kérdés
Hát nagyon megijedtem, de utánna mivel vigyorgott, hőemelkedése nem volt, semmi jelét nem vettem valami betegségnek, nem vittem orvoshoz. 10 óraira megedte az almáját és azóta semmi baja. Hány hányás után kell az orvoshoz vinni? Most nyolc hós. Lehet hogy túlette magát?
2008. nov. 10. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt már ilyen. Túlette magát, és a végén kihányta. De szerintem nincs gond, ha azóta nem hányt, és nincs hőemelkedése ne aggódj.
2008. nov. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt már nálunk is ilyen csak még kissebb volt és nagyon ilyesztő volt mikor sugárba kijött az összes tej , de utána nem volt semmi baj csak túlette magát.

Ne aggódj ha csak egyszer fordult elő látni fogod és meg fogod érezni mikor kell orvoshoz vinni.

2008. nov. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szia

mi pont ma reggel jártunk ugyanigy. szerintem csak túl mohón evett, sok tejem is van reggel, alig birja nyelni.:-)

ne aggódj, ha csak egyszer történt és utána jókedvű, semmi baj.

2008. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!