Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Farfekvéses babánál belemennél...

Farfekvéses babánál belemennél, hogy megpróbálod természetes úton megszülni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 23. 12:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Igen. Én ha az orvos nem javasolja kifejezetten a császárt akkor mindenképp hüvelyi szülést szeretnék. Megbízok az orvosomban
2019. márc. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem is volt más választásom, annyira gyorsan érkezett. Ha lett volna választási lehetőségem, akkor is inkább ezt választottam volna. Volt kicsi probléma, de nem lett belőle semmi baj. Idén érettségizik. :-D
2019. márc. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Az orvosoddal kellene konzultálnod, hogy ő mit javasol.
2019. márc. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Igen.
2019. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Mikor még terhes voltam szomszédasszonyom mesélte el a szülését egy farfekvéses babával. Horror volt. Ha nekem az lett volna, tuti nem szülöm meg természetes úton, Tuti!!
2019. márc. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Elsőt nem, de ha többedik hüvelyi szülésem lenne és az előzőek viszonylag könnyűek voltak, akkor igen.
2019. márc. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Tobbediket szoktak engedelyezni a dokik, de van h az elsőt is. Ismimnek a 3 gyerek lett farfekveses(ez meg bőven a csok elott volt) azt mondta h konnyebben meglett mint a normál modon jövő gyerekei😮
2019. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7es: Hogy jön ide a csok?
2019. márc. 23. 19:05
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Kisfiúkat általában nem szokták engedni, mert a szerszámot nagyon meggyötörheti a faros szülés, ezt a dokim mondta pont tegnap. Kislányt szokták engedni, ha amúgy semmi baj nincs és nem első szülés. Ha kislány lenne a baba, bevállalnám simán, ha a doki belemegy.
2019. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%

Hat ugy h minden valaszba belekotnek sokan, látod le is lett pontozva :D


Pedig csak azt mondtam el, hogy mifelenk a korhazba mi a szokas.. Egyébként kisfiut szult farosan

2019. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!