Ez természetes?

Figyelt kérdés
7 hónapos lányom éjszakánként már egy hónapja minden este az első 3-4 óra alvása után,elkezd átfordulni-megfordulni,körbemászni a kiságyat,beveri a fejét,lábát,majd sír.És sajna csak a cicin elalvást ismeri. :-( Van,hogy nem telik bele fél óra-szoptathatnám non stop még ki nem merül ismét.Mit tegyek?
2017. ápr. 26. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én vele aludtam és félálomban szopizott, aztán aludtunk tovább.
2017. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A felkeles normalis, az elalvas szoktatas kerdese.
2017. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát igen,erre már rájöttem sajnos,hogy elb...tam! :-(
2017. ápr. 26. 19:27
 4/11 anonim ***** válasza:

Bocs,hogy offolok, de 'még' helyett 'míg' a helyes ebben a kontextusban. Nyugodtan lepontozhattok, de nagyon zavaró,és terjed :(...

...míg ki nem merül ismét. Így helyes. Magyartanár vagyok,nézzétek el nekem.


És hogy a kérdésre is válaszoljak, valószínűleg így dolgozza fel a napi történéseket. Próbáld átszoktatni arra,hogy magad mellé teszed,úgy altatod. Én is szoptatok 13 hónapja. Eleinte a kislánxom is így aludt el,de átszokattam arra,hogy leteszem magam mellé,kap nyunyót,odabújok,és elalszik.

2017. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat,elgépeltem. De a kiscsaj itt mászkál rajtam....szóval : kislányom
2017. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is együttalvás lett a dologból, miután hetekig 54x keltem hozzá éjszaka, és már a nevemet se bírtam megmondani.
2017. ápr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Természetes!


Én már arra is rájöttem,hogy az együttalvás is természetes.Olyan faji sajátosságunk ami ha tetszik ha nem, olykor elkerülhetetlen.Az embergyerek már csak ilyen.Szopik,fogzik,mászkál àlmában... ez azért alakulhatott ki így évmilliókig alatt mert együtt aludtunk.Ez a külön szoba külön ágy újkori vívmány.


Szóval én már nem csinálok elvi problémát ebből.Ha nem lenne rermészetes akkor nem mutatna minden jel arra, hogy ez az egyetlen élhető megoldás mindenki számára.

2017. ápr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem...Viszont nálunk nappal is cicin alszik!Akkor apukájával mi lesz? :O Ő azért a mai világban sem kellene,hogy elhanyagolva legyen,plusz akkor zavarjam el az ágyunkból,mert a pici nem "fér" el? :-D
2017. ápr. 27. 01:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért kéne ettől apát elhanyagolni meg elzavarni? Mi hárman alszunk 160x200-as ágyban, elférünk. Az első 2-3 óra pedig nálunk is nyugis, azt az ágyában tölti a lányunk, a szobájában, addig mi tudunk egymással foglalkozni, első ébredésnél pedig áthozom. Mindenkinek jó és kényelmes így, 22 hónapos a kisasszony, szóval régóta így megy :)
2017. ápr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja,és megjegyzem:köztünk sem tud a kishercegnő nyugodtan aludni!
2017. máj. 7. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!