Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Popsitörlőt szoktátok használn...

Popsitörlőt szoktátok használni babátok kezének, arcának megtörlésére vagy arra nem alkalmas?

Figyelt kérdés
Pépes kajcsi evése után azzal lenne a legegyszerűbb, csak ha megtörlöm a kezét vele és utánna elkezd szopni az ujját, nem tudom lesz-e valami baja esetleg? Vagy az arcát kiszárítsa-e?
2019. márc. 25. 06:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Én biztos nem használnék!Arra szoktam venni nedves kéztörlőt.
2019. márc. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Én szoktam használni. Igaz,mindig sensitivet veszek,de eddig még soha nem volt tőle baja. (kop-kop-kop.)
2019. márc. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Pedig már lassan másfél éves lesz.
2019. márc. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Attol fugg, hogy melyik fajtat hasznalod.

En waterwipes-t hasznalok es azzal megtorlom az arcat, kezet is.

De a legtobb tele van mindenfele kemikaliaval es illatanyaggal. Azzal azert mindenhol nem torolnem, foleg, hogy nemelyik ragacsos erzest hagy maga utan, amikor megszarad.

2019. márc. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem szoktam


Max ha úton vagyunk


Van neki egyéb frotír törlője azt nedvesítem


De alapvetően odamegyek a csaphoz és megmostdatom

2019. márc. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Néha használom arra is, rossmann extra sensitive-t, de van ott külön arc, kéztörlő is, ilyen kis világoszöld csomagban van.
2019. márc. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
En magamon már kiprobaltam, kellemetlen hogy csupa ragacs vagyok tole, filmréteget hagy a bőrön, stb igy gyermekemen ha le is törlök rola vmit utana is inkabb a csap
2019. márc. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Max ha nincs csap a kozelbe. Itthon mindig vittem a csaphoz es lemostam. Semmivel sem tart hosszabb ideig mint a popsitorlovel letorles.
2019. márc. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Evés közben papírtörlővel törlöm le a kezét ha mondjuk belepiszkál a tálba, de utána rendesen megmosdatom a fürdőszobában, a kezét is megmosom. Arcra, kézre nem használom tényleg ilyen furcsa ragacsos filmtéteg lesz tőle a bőrön, ahogy korábban is írta valalki. DM sensitive-et vagy Lupilu sensitivet szoktam venni.
2019. márc. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Főleg akkor, ha gyorsan kell elkapni mielőtt másba törli vagy út közben. De kaja előtt rendszeresen kézmosás, utána meg arcmosás (vagy vizes papírzsepi). DM-es és még nem volt tőle bajuk. Bútor- és cipőtisztításra is kiváló :D
2019. márc. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!