Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha születik valakinek gyereke...

Ha születik valakinek gyereke akkor attól boldogabb lesz?

Figyelt kérdés

2019. márc. 27. 15:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Azért ez nem ilyen egyszerű kérdés, hogy így simán ki lehessen jelenteni. Még az sem biztos, hogy az boldogabb lesz, aki évekig várt rá, nemhogy olyan aki nem is akarta mondjuk. A gyerekvállalás komoly dolog és gyakorlatilag vakon vág bele az ember. Ilyenkor lehetnek meglepik.
2019. márc. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Én boldogabb vagyok! 5 hónapja szültem. Sok mindent átértékeltem mióta megvan a fiam. Nagyon sok mindent lesz*rok, amin korábban idegeskedtem. Nem akarok megfelelni mindenkinek, mint régen.
2019. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Igen boldog is lesz. Sok érzést elő fog hozni, lesz benne boldogság is. Persze ezt majd beárnyékolják a gondok, mert ugye stresszel is meg sokminden mással is jár ez. Az előbb a Legyen hó című zenére táncoltunk a 7 hónapos kislányommal, téli szájjal nevetett végig a két kis fogacskájával, na az 4 perc felhőtlen boldogság volt...De lesznek olyan percek is(ne legyen) mikor leülsz sírni mert kivagy teljesen.
2019. márc. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Cuki lehetett a kislányod!
2019. márc. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek zöld kézt adtam.
2019. márc. 27. 18:00
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Igen vagy nem vagy talan

Erre nincs egyontetu valasz...


Pl ha megeroszakolnak es ugy leszel terhes ?

Vagy ha elhagy a pasid kozben

Vagy eppen minden kalppol

2019. márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Ha vágyott arra a gyerekre akkor gondolom mindenképp.

Ha nem, csak megtartotta kötelességtudatból akkor nem feltétlenül. Itt is van olyan válaszoló aki már milliószor leírta hogy van neki 2, de minden nap bánja a létezésüket.

Szóval ki így, ki úgy. És akkor erre jönnek még egyéb tényezők, egyedülállóság, vagy beteg a gyerek stb.

2019. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem feltétlen boldogabb, de teljesebb :)
2019. márc. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt igazán csak akkor tudja meg mindenki ha a saját bőrén tapasztalja. Van aki boldogabb mint valaha, van aki ugyan úgy van, és van aki rosszabbul érzi magát. Én a boldogabb mint valaha kategóriába tartozom de vannak nehézségek. 5 hónapos a kislányom és csodálatos. Sikít, nevetgél, kúszik utánam. Imádom öt, a legjobb dolog ami velem történhetett. Viszont éjszaka 4x felkel, reggel fél 6kor már fent csoripel beszélget magában, sikít és azon nevet, hogy ő már ilyet is tud. És ezt egészen 10 óráig csinálja :D kárpótlásul utána alszik fél 1ig és akkor én is vissza fekszem. Ameddig ő reggel csiripel magának én elintézzem az itthoni tennivalókat. Csak saját tapasztalatot tudok írni mint ahogy mindenki más is. 1 a biztos, úgy sosem leszel teljesen boldog ha nem teszel érte és nem vágysz rá teljesen.
2019. márc. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Titkon minden emberben ott munkál a vágy, hogy valami maradandót alkosson. Az utódnemzés ennek a legelérhetőbb módja. De az igazi boldogság nem a gyermek megszületésekor éri utol a szülőt, hanem amikor útjára bocsátja, és látja, hogy megáll a saját lábán. Az ember mindig valami cél elérésekor boldog. Minél rögösebb az út, minél nagyobb energiabefektetés árán éri el ezt a célt, annál nagyobb a boldogság. A gyereknevelés komoly projekt, évtizedekig tartó aggódás, odafigyelés, lemondás, stb kíséri. Ehhez méltón iszonyat nagy boldogság látni, amikor a csemeténk elboldogul az életben, boldog, urambocsá' valami nagy dolgot produkál, vagy egyszerűen "csak" megteremti a saját egzisztenciáját.
2019. márc. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!