Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha születik valakinek gyereke...

Ha születik valakinek gyereke akkor attól boldogabb lesz?

Figyelt kérdés

2019. márc. 27. 15:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
10es ez nagyon szép!!
2019. márc. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
13%
Erről hiába faggatod a gyereket, azt csak leghamarabb úgy a 9. év környékén tudná először mentálisan érettebb fokon körülírni, viszont akkor már nem pontosan emléxik (vagy sehogy) a születése körülményeire, hogy megállapítsa, boldogabb lett-e attól, hogy mexületett.
2019. ápr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Körömcsiga ***** válasza:
83%
Ez elég bonyolult, ugyanis nagyon függ attól, hogy kiről van szó. Vannak olyan élethelyzetek vagy olyan személyiségek, amikor az anya depresszióba esik, úgy érzi hogy nem tudja kezelni a helyzetet, hogy olyan elvárásokkal kerül szembe, aminek nem tud megfelelni. Ebből is ki lehet lábalni és később még boldogságot is érezhet, hogy gyermeke van. Ez egyaránt előfordulhat egy rendezett életű családban is! De nyilván alapvetően az anyák a gyermek érkezését boldogságnak tartják :)
2019. ápr. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%

Még csak egy hónapja szültem, és igen, én boldogabb vagyok. Nem csak hogy én érzem úgy, hanem a környezetem is ezt mondja, hogy látják rajtam hogy kivirultam, boldog vagyok. Persze akadnak nehézségek, de vidáman elcseréltem volna ezeket a nehézségeket azokra, amik az életemben korábban előfordultak...

De én mindig is tudtam, hogy ebben szeretnék kiteljesedni, és már nagyon-nagyon vártuk Őt, de nem mindenki ilyen típus, szóval nem mindenki éli így meg.

2019. jún. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
52%
Olyan szinten boldogabb vagyok, hogy jöhet bármilyen gond, a fiam erőt ad, és motivál.
2021. jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül leszel boldogabb, mint előtte. Inkább úgy mondanám, hogy ha vágytál rá, akkor teljesebbnek érzed majd vele az életed. De egy kisbabával rengeteg nyűg, fáradtság, kimerültség, és aggódás is vele jár, miközben alig van időd pihenni és feltöltődni. Tehát sok szépség mellé sok nehézség is jön.
2021. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!