Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vajon tényleg boldogabb az,...

Vajon tényleg boldogabb az, akinek gyereke (i) van (nak)?

Figyelt kérdés

2016. jún. 12. 16:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Akkor igen, ha közben magára, a párjára is marad ideje!
2016. jún. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 mamikert válasza:
91%
Én boldog vagyok, és nem tudnám elképzelni az életem nélkülük! :)
2016. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Más nevében nem tudok nyilatkozni, de én boldogabb vagyok, mióta van gyerekem
2016. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Mi 6 évig éltünk kettesben mielött jött az első baba. Nagyon sokat unatkoztunk, bár szép tiszta rendezett volt a lakas 😉. De valahogy ha visszaemlékszem azokra az évekre olyan üres, sivár emlékek jönnek fel, olyan érzések mintha akkor még nem is éltem volna. Persze nem habos babos rózsadzín az élet gyerekkel, de azt hogy "szeretlek anya" azt nem pótólja semmi! Vagy mikor a 4 éves fiam feleségül kér 😍. Most várjuk a 3. Babánkat és semmit sem csinálnék másképp.

Épp időben jöttek a gyerekek, kiélhettük magunkat a 6 év gyerekmentes együttélés alatt, nem hiányzik az az idöszak. Ha pl oviban vannak és egyedül vagyok itthon olyan üres a lakás! Igaz ha itthon vannak kb 2 perc alatt összevesznek, vagy visítoznak huncutkodnak, de ezért gyerekek, hogy ilyenek legyenek!

2016. jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Most, hogy tudom, hogy milyen Velük, nem tudnám elképzelni az életünket nélkülük.


Tény, hogy vannak előnyei annak, ha csak ketten vagytok, de annyi szép pillanatot hoznak az életedbe a gyerekek, hogy azt leírni nem lehet.... :-)

2016. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Én boldogabb vagyok, mi akartuk őket, nekem így teljes az életem. Aki nem akar gyereket, annak is lehet boldog élete, nem vagyunk egyformák.
2016. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne kövezzetek meg, de én boldog voltam gyerekmentesen is. Világot láttam, a férjemmel szuper programokon vettünk részt. Természetesen anyaként is boldog vagyok, nagyon is, de ez más boldogság. Semmiért nem adnám a fiamat (fél éves), de a szabadságot is nagyon szerettem... Ő pedig kb minden percemet leköti. Ha nagyobb lesz, gondolom lazább lesz ez a kötöttség. Mindenesetre imádok anya lenni.
2016. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan úgy vagyok mint a 7-es válaszoló.

A két boldogság összehasonlíthatatlanul 😃

Boldog vagyok most anyaként és " csak" feleségeként is az voltam 😃

2016. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Most anyaként élek igazán! Imádom! :) Szeretnénk második gyermeket is... :) Ezzel elárultam mindent szerintem.... ;)
2016. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok boldogabb. Az első terhességem mint derült égből a villámcsapás ért, a màsodik már tervezett volt, de sokszor eszembe jut hogy mennyi minden kimaradt az életemből ami így gyerekek mellett màr nem lehet kivitelezni, főleg hogy én sem leszek már fiatalabb... (félreértés ne essék, szeretem a gyerekeimet)
2016. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!