Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem marad meg benne?

Ugye nem marad meg benne?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül szar anyának érzem magam. 7 hónapos a lanyom és ma egész nap sírt -mikor felvettem semmi baja sem volt- de hát nem tudom egész nap kézben tartani még ha a házi munkát éppen nem is, de az ebédet meg kell csinálnom. Így bele tettem az etetőszékbe, elé tettem a játékait és főztem mosogattam. Férjem felhivott és össze kaptunk pénzügyi gondok miatt és nagyon ideges lettem. Közben a lanyom egyszer a semmiből nagyon elkezdett ordítani. Én meg rászóltam, hogy hagyd már abba, picit eréjesebben, de tényleg nem akartam csak úgy kijött. Persze utána rögtön felvettem, megsimogattam, puszilgattam. Nagyon nagyon bánom és utalom magam ez miatt. De már úgy érzem nem bírom tovább, imádom a kislanyt de néha teljesen kikészít, nagyon sírós baba. Apa 4ig dolgozik utána eszünk és megy tovább dolgozni, tehát kb egész nap ketten vagyunk. Barátaim nincsenek, idegen város. Mikor teljesen kikészülök, bele teszem a babakocsiba és jó hosszan sétálunk de az a baj, hogy már azt sem lehet mert egy idő után elkezd ordítani és vagy kézben cipelem haza vagy ordítana hazáig amit nem akarok. Egyszerűen kikészülök. Tudom hogy szar anya vagyok, de imádom a kislanyom.

Bocsi ha hosszú volt, nincs kivel beszélgetnem és muszáj volt kiírni magamból.


2019. márc. 28. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Hát, szerintem ezt nagyon elrontottad, sosem lesz veled őszinte és amint nagykorú lesz messze költözik majd és nem veszi fel neked a telefont.

Csak vicc volt, szerintem álljál le egy kicsit, egy 7 hónapos észre se veszi ha csúnyábban szólsz hozzá, de egy nagyobb gyereket se érdekli, kissé túlliheged.

2019. márc. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szar anya, ne viccelj :) Az igazán szar anyákban fel sem merül, hogy szar anyák lennének. Soha nem fog emlékezni rá, ne aggódj! Mindenképpen keress valami társaságot. Keress babás klubokat, járj el kisbabás tornára vagy jógára, ismerkedj össze olyanokkal, akik a te cipődben járnak, nézz be családi napközibe, hordozós klubba, végtelen a variáció. Egyedül nagyon rossz ezt végigcsinálni, elhiszem! Próbálj nyitni mások felé, sokkal jobban fogod magad érezni, ha ki tudod beszélni a problémáidat és normálisan, felnőttekkel is tudsz kommunikálni. Kitartást kívánok, és most lehet hogy rosszul érzed magad, de hidd el, nem tart ez örökké! Minden rossznak vége lesz egyszer. :)
2019. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, ezt most fejezd be.. Nem vagy szar anya!! Csak fáradt. Nem kell mindent ennyire a szívedre venni.
2019. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lesz még ilyen, durvább is. Teljesen normális. Nem lesz lelki sérült a gyereked.

Amint mászni tudott én már vittem játszótérre a gyereket. Egyrészt nem üvölt a kocsiban, másrészt tudtam más anyukákkal beszélgetni. Ha nem is a játszóra, de mozdulj ki.

2019. márc. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon kedvesek vagytok! Igyekezni fogok többet kimozdulni.
2019. márc. 29. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!