Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok kislánynak a...

Mit gondoltok kislánynak a Navatl és Nenetl nevekről?

Figyelt kérdés

#név #kislány #lány #Navatl #Nenetl
2019. ápr. 1. 13:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
96%
Egyre idiótább neveket akarnak adni a szülők a gyerekeknek a "legyen különleges neve a gyereknek" címen. Értem én h ne legyen gyakori de akkor is.. Szerintem amúgy nagyon fura nevek..
2019. ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kimondani, és még csak nem is sejtetik, hogy lányt takarnának. Valami Gyűrűk urában szereplő tündének tudnám elképzelni.
2019. ápr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az axolotl nevű hüllő jutott eszembe. Mégis minek adna valaki ilyen nevet a kislánynak? Egyáltalán felfogja, hogy egy életre megkeseríti az életét?
2019. ápr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el a sok fölös betűt. Ava és Enet. Minek a többi? Nem is lehet kimondani😅
2019. ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
😂 ez a véleményem
2019. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Eldaryás felhasználónévnek tök jó.
2019. ápr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Mikor csak ránéztem a kérdésre, azt hittem hirtelen valami tápszerről szóló kérdés.
2019. ápr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Inkább Ninetta és Nadina, vagy Norina, vagy Nilla, vagy satöbbi. Előttem is írtak már jókat.


Magyar gyereknek ennyire furcsa, és nem is névnek tűnő neveket nem adunk. Meg ezek mintha valami földönkívüliül a saját bolygójuk megnevezése lenne. Annyira idegen, hogy nem is tűnik földi szónak, ne tedd ezt gyerekekkel. Mesekönyvbe jó, de valódi személyeknek biztos , hogy nem adnám.

2019. ápr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

A szó végi tl betűket elég nehéz nekünk magyaroknak kimondani. Illetve egyáltalán nem ismert név, az sem egyértelmű, hogy fiút vagy lányt takar.

Én passzolnàm. Nincs bajom a különlegesebb nevekkel, de ez nagyon nem..

2019. ápr. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hangzanak jól, nehéz kiejteni őket, olyan, mintha valami gyógyszer neve lenne, vagy hasonló...
2019. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!