Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák! Érdemes...

Tapasztalt anyukák! Érdemes november végi babának megvenni ezt a bundazsákot? Kettő lesz neki.

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek fiús vagy lányos?


2010. júl. 4. 14:24
 1/9 A kérdező kommentje:

Vagy ez esetleg?

[link]


Kislányunk lesz.

2010. júl. 4. 14:25
 2/9 anonim ***** válasza:
A második a nyerő! :) És igen, kell neki! Mindenképp vedd meg neki, az én fiam is novemberi és nagy hasznát vettük!
2010. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mind a kettő felesleges? Úgy hallottam, hogy érdemes kettőt, hátha lebukja vagy pisili... Mi a véleményed?
2010. júl. 4. 14:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a másodikat venném, csakmert a kocsiba a hordozóba a zsákot (nem mindegyiket) lehet bekötni.

Az én babám is november végi, egy kezes-lábas overált vettünk neki, az 56-os talán, newborn, de végig azt használtuk. Már februárban kicsi volt, márciusban a nagy hidegben már nem tudtam ráadni, de akkor már nem akartam csak ezért újat venni, úgyhogy inkább harisnya, vastag nadrág, vastag takaró volt a mózesben.

Lehet, hogy inkább 62-est kéne venni....

2010. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: nekünk kettő volt, de csak egyiket használtuk, azért mert a másik vékonyabb volt. Nem volt szükségünk sosem cserére. Este kimostam, reggelre megszáradt a téli fűtésben. Egyébként nálunk ebbe nem történt baleset. Szerintem sem kell kettő, de majd látjátok....
2010. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kocsink nincsen, szerintem pici korában addig lesz a hordozóban, míg haza nem hozzuk a kórházból.


Akkor egyelőre egyet veszek. Köszi szépen a válaszokat!

2010. júl. 4. 14:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam is november végén született, nekünk két bundazsákunk volt. Szerintem jobb, mint a kezes-lábas, mert egy pici babának sokkal kényelmesebb, ha szabadabban mozoghat a lába. Azonban azt tényleg nézd meg, hogy beköthető legyen a hordozóba. És tényleg jó volt, hogy volt 2 bundazsákunk, mert ha egyik balesetes lett, akkor volt mihez nyúlni. Méretileg tényleg ne vegyél kicsit, inkább 56 vagy 62-es méretet. Nem baj, ha egy kicsit nagyobb is.
2010. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem mind két fiam téli. egyik nov. másik dec.

1 bunda szákunk volt végig, tök fölösleges a kettő. Viszont 1 meg mindenképp kell!

2010. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia,az elsőt is be tudod kötni a hordozóban bizt, övvel,a b.zsák alsó részén van egy vágat ott kell áthúzni az övet,a mérete viszont számomra nem egyértelmű.De én a helyedben 62-est vennék,nem tudhatod mekkora lesz a babád,alá is kell öltöztetni!És ha hosszú lesz a tél nem fogod kihúzni az 52-el,ezt a méretet növik ki a leggyorsabban,sajnos én is ráfáztam,csak annyira nem érdekelt,mert tudtam turizni pár 100ft-ért helyette.
2010. júl. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!