Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hos lanyom alig eszik...

16 hos lanyom alig eszik valamit?!?

Figyelt kérdés

16 hos lanyom tapszeren kivul alig fogad el valamit.

Ha el is fogad valamit akkor abbol keveset eszik:(

De kozben jon a foga is

Fogzas elott is keves dolgot evett meg

En mar teljesen kivagyok borulva

Valakinek vmi otlet ?



2019. ápr. 1. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet a fogzástól, de azért nem mindegy mennyi ideje tart ez?
2019. ápr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom hónapokon keresztül tiltakozott az evés ellen. Volt, hogy konkrétan 3 szem babot tudtam beleimádkozni, vagy 2 harapásnyi kiflit. Próbáltam az egy falat a játékbabának, egy anyának, egy a babának, akkor se, meg sehogy se... szájzárat kapott, hisztizett. Sűrűn kínáltam, de ha nem, hát nem, ráhagytam. Megtömni mégsem lehet egy enni nem akaró gyereket. Ha valami mégis ízlett neki, 5-6 kanálnál többet nem fogadott el. Mindig volt ilyen-olyan falatka, sajt, gyümölcs, keksz az asztalkáján, de többnyire vagy a bátyja, vagy a kutya ette meg. Néha örömtáncot jártam, ha elnyammogott egy fél, netalán egy majdnem egész túró rudit. Ivott normálisan, az megnyugtatott. Doktornőnk is látta a nemevés előtt, mondta, hogy látja, fogzik. 4 hónap után áttörtek a szemfogai, és lám, normál adagokat eszik, egyedül megebédel. Ha amúgy is válogatós, adj olyat, amit szívesen elfogad. X idő után úgyis más lesz a kedvenc. A fiamnak volt egy hosszú időszaka, hogy csak meggylevest volt hajlandó ebédelni, én már rosszul voltam az illatától. A többi étkezés is kizárólag kenyérfalatkákból állhatott. Kínálni kell, próbálkozni, de ne borulj ki, ha nincs étvágya! :)
2019. ápr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!