Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 2-3 hete 18 éves lányom,...

2-3 hete 18 éves lányom, egész délelőtt semmit nem eszik,1-2 körül eszik először. Ti mit tennétek? 43/N

Figyelt kérdés
2018. okt. 3. 17:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Én se ettem reggel és délelőtt ennyi idősen. Elmondhatod neki, hogy ez miért egészségtelen, de nem biztos, hogy meg fogja hatni.
2018. okt. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Időszakos böjt.

Én is ezt csinálom, csupán azért, mert kitapasztaltam: az én emésztémnek így jó.

2018. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

26 lassan 27 évesen én se eszek délelött, egyszerűen nem vagyok éhes, eltelít a kávé.

Van hogy este eszek normálisan először addig csak csipegetek ,semmi bajom tőle.

2018. okt. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Helló!


Nekem is az első étkezésem az ebéd.

2018. okt. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
38/F, amióta az eszemet tudom, ez a helyzet. A friss levegő zökkent ki belőle, vagy a jól behűtött süti, puding, ilyesmi, nyilván kézközelben. Futok reggelente, problem solved.
2018. okt. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Országlakó ***** válasza:

Középsuliban és a főiskolán is ugyanígy voltam, vékony voltam és jó sportoló,...most már tudom, hogy jobb lett volna reggelizni és tízórait is vinni,...

Nem egyformán működnek az emberek :)

Ha csak 2-3 hete csinálja, akkor talán szerelmes és fogyni akar, ..

2018. okt. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Meton ***** válasza:
Adj neki sütit meg édességet, azt minden nő imádja. Olyat még nem láttam, hogy ellenállna neki. Vagyis elég, ha az asztalon van, a szeme előtt. Vannak péksütik, tartós csomagolásban, add a kezébe, hamar eltünteti. Ha nem is azonnal, előbb utóbb elfogy az akaraterő.
2018. okt. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 mage00 válasza:
30%

Először is megkérdezném, hogy mért nem eszik. Ha olyan semmitmondó választ add, hogy nem éhes. Akkor mondanám, hogyha 1 hónapja még éhes volt reggel akkor valószínűleg komoly egészségügyi probléma alakult ki nála. Felvázolnám neki, hogy akkor milyen vizsgálatokra mentek el (gyomorszonda, végbéltrükközés). Másik lehetőség, hogy szólsz az apjának hátha jó annyira a viszonyuk (vagy elégé fél tőle, hogy vele kell megbeszélnie), hogy elmondja az igazat.


Valószínűleg fogyni akar (jól akar kinézni) és sajnos nincs tisztába vele, hogy ennek nem ez a módja. Talán együtt kellene utánanéznetek, hogy min kellene változtatnotok, hogy egészségesek legyetek és jobban érezzétek magatokat a bőrötökben.


Változóak az emberek, de nem hiszem, hogy sok olyan ember van akinek jót tesz, ha nem eszik délelőtt. Ha pedig rossz a genetikája akkor könnyen kialakulhat nála 2 típusú cukorbetegség, egy ilyen "diéta" miatt.


Elég szomorú, hogy itt sokan amellett érvelnek, hogy ez teljesen normális, vagy süteménnyel próbáld meg elcsábítani...

2018. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Próbáld meg becsapni. Nevezd a reggelit ebédnek, hátha elhiszi, és megeszi.
2018. okt. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
8,te h lye vagy. szóval azért, mert nem eszik a lány délelőttönként, meg kell fenyegetni, sarokba kell szorítani, meg kell félemlíteni. én csak azt remélem k rvára, hogy nincs gyereked.
2018. okt. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!