Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudhatnám meg, hogy a...

Hogyan tudhatnám meg, hogy a gyermekem tényleg szép vagy csak nekem ő a legszebb?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 15:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Meglepődtem, hogy bevállaltad a nyilvános mustrát.

Szép kislány, de semmi különös nincs benne így ránézésre. Persze, ha élőben látnám, nyilván az sok pluszt hozzá tudna adni, de így azt mondom, egy átlagos kislány.

És igen, egy babára illik azt mondani, hogy szép, még ha csúnyácska is.

2010. júl. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

előző vagyok


nem benne nincs semmi különös (ezt honnan is tudhatnám), hanem rajta.

Ezen ne bántódj meg, te kértél őszinte véleményt!

Kedves kis arca van, okos szemecskéi, de becsukom aképet, és nem marad nyoma bennem. Ugyanolyan szép, mint a legtöbb gondozott, szeretetben nevelt hasonló korú kislány.

2010. júl. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nagyon bátor vagy, kedves kérdező! A szépség relatív, mindenkinek más tetszik, de amúgy meg mindenkinek a sajátja a legszebb persze, viszont őszinte véleményt kértél, és szerintem, tekintve hogy ez egy anonim oldal, többen meg fogják írni, hogy őszintén mit gondolnak, és ez nem biztos, hogy ugyanolyan hízelgő lesz, mint az utcán a nagymamakorú nénik szövege.


Amúgy szerintem nagyon helyes kislány, de semmivel nem szebb vagy különlegesebb, mint az összes többi baba, akikkel jártamban-keltemben találkozom.

De szerintem minden kisbaba szép (egy kép amúgy sem árul el sokat), és különleges, mindegyik egy külön kis csoda, nem kell ebből is versenyt csinálni. Örülj, hogy ő van neked, és egészséges, mással ne foglalkozz. Rengeteget fog változni, amíg felnő, lehet, hogy nagyon csúnya, vagy nagyon szép felnőtt lesz belőle, ki tudja? Akkor majd (remélem), hogy a belső értékek sokkal fontosabbak lesznek, és nem az lesz a lényeg, hogy ki hogy néz ki....

2010. júl. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Volt egyébként már olyan kérdés, hogy feltennél-e egy képet ide a babádról. Na akkor eszem ágába sem jutott megosztani mással az én kincsemet, vagyis a fotóját. Most meg csak úgy rám jött, és ez foglalkoztatott, hogy miért látja minden anya a saját babáját a legszebbnek. Csak azért tettem fel most, nehogy gyávának minősítsetek :)

De akkor most inkább úgy teszem fel a kérdést, ahogy valójában akartam: miért a saját babánk a legszebb?

2010. júl. 5. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!