Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltatok ilyen helyzetben?...

Voltatok ilyen helyzetben? Rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés
Nem merem rendesen kezelni a kislanyom nemiszervet.. ertem ezalatt, nem merem az ajkai kozul kiszedni a benn ragadt, oda nem valo turokat. Mindig anyukam segit es mar olyan rossznak erzem magam... valaha megjohet a batorsag erre? Van valaki hasonlo helyzetben?
2019. ápr. 2. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagy rossz anya, ha nem akarod kitisztítani rendesen a gyerekedet, ahol kell. Ez teljesen természetes dolog! Azt akarod, hogy elgombásodjon neki?
2019. ápr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Termeszetesen nem, mindig betorlok, de a mellyebben fekvo reszhez mindig anyukamat hivom, hogy szedje ki.. nem szeretnem az en pancsersagom miatt lenne baja. Nagyon odafigyelek a lenti apoltsagara!!
2019. ápr. 2. 18:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem nem kellene olyan mélyen törölgetni, nekem is lányom van, nyilván ha széklet bemegy, kitörlöm, de nem nyúlkálok a hüvelyébe, kérdezd meg a gyerekdokit, mert normális esetben nincs ott semmi fehér túró a lányoknál, talán újszülött korában volt minimálisan, de a napi fürdetésen kívül nem csináltam vele semmit, el is múlt magától.
2019. ápr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lukszinal nincs, a ket nagy ajak kozott, melyebben van, amit a vedono szerint nem kell kimosni, de 2 het utan szuletes utan ki kellett.. bele volt szaradva... ezt se ertem, azert jo, hogy idoben ki lett szedve... koszi, mindenkepp rakerdezek erre is nala... kicsit bosszanto, hogy ova intenek tole, de azert nezzem, hogy szarad bele (hat nem hagyom!!!!)
2019. ápr. 2. 18:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne ott lennie semmiféle túrónak.

Ugye nem krémezed ott is?

2019. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy


De az én lányomnak sincs semmi ott


A széklet is laza mpzdulattal benyúlkálás nèlkül kijött, ha úgy esett


Túró nincs

2019. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem kremezem abszolut!
2019. ápr. 2. 23:28
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem a kérdező nem tudja pontosan leírni, mire is gondol. Nekem is lányom van, és igenis, úgy tisztítottam Neki, hogy finoman széthúztam a nagyajkakat, nyilván a hüvelyébe nem nyúltam be, de széthúztam, és a nagyajkaknál is megtöröltem óvatosan.

Sőt, anno olvastam a nagyajak-összenövésről. Elég ijesztően hangzott, ezért rákérdeztem a gyerekorvosnál, aki megmutatta, hogy ha finoman szétválasztom a nagyajkakat, és kitörlöm nedves törlőkendővel, akkor ezzel tisztán tartom és így meg tudom előzni a sejtes összetapadást.

A kislányom most 4 éves. Arra tanítottam (most már egyedül törli a nuniját), hogy pisilés után a papírral nyugodtan töröljön be a nagyajkai közé, ne csak a böre felületét, hanem a nagyajkai között is törölje tisztára.

Nem is értem azokat, akik azt mondják, hogy nem kell széthúzni...ők maguknak sem törlik meg alaposan, hanem pisis marad a nagyajkakon belül a csikló, a húgycsőnyílás és környéke? Nyilván nem durva törlésre gondolok, de azért az túlzás, hogy csak végigtörlöm a combjaim között a nemiszervemet... én személy szerint ennél alaposabb tisztítást igénylek, a kislányomat is erre tanítom.

2019. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolso! Amit leirtal pontosan ez az!! koszi szepen!! :) Pont ugy vagyok vele, ahogyan te!
2019. ápr. 3. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!