Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit csinálnátok ebben a...

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? 14/f

Figyelt kérdés
Nemrég megismerkedtem egy lánnyal, akibe szerelmes lettem. Viszonozta az érzelmeimet, megadta a telefonszámát, találkoztunk párszor. Nagyon jól éreztem magam vele, ő az első lány, akivel jártam/járok. Mostanában kicsit kevés volt az önbizalmam, sokat stresszeltem a suli miatt, de ő mindig megnyugtatott, úgy általában nagyon jót tett nekem, hogy együtt vagyunk. A csóknál tovább nem mentünk, bőven ráér szerintem és szerinte is. Ma elárultam az anyukámnak, hogy járok egy lánnyal. Régebben mindig bíztatott, szó nem volt róla, hogy problémája lesz azzal, ha majd járok egy lánnyal. Erre most teljesen kiakadt... Elvette a telefonom, kitörölte a lány számát, megtiltotta, hogy találkozzunk. Nem hajlandó elmondani, hogy miért olyan nagy tragédia ez, csak azt mondogatja, hogy nem is tudja hogy jutott ilyesmi az eszembe. Miért lehet ez? Most lehet, hogy azt írjátok, hogy még fiatal vagyok, 2 nap alatt elfelejtem, de tényleg jót tett nekem, hogy megusmerkedtem ezzel a lánnyal, jobban éreztem magam a bőrömben, és most nagyon rossz, hogy anyu elvette ezt tőlem... Mit csináljak? Szerintetek jogos volt ez anyukámtól?

2015. jan. 14. 18:52
1 2
 1/18 anonim válasza:
Nem, nem hiszem, hogy ez így ferr volt tőlle.De nem lehet, hogy azt hiszi vmi "hülyeséget" csinálsz vele? és ezt ő nem szeretné? Amúgy nem tudod sehogy máshogy elérni a lányt?
2015. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%

Na ebben én sem vagyok szakérő, de kétféle fiú gyerekes anyuka van. Az egyik aki elfogadja, hogy a drága ici pici fiának van barátnője, a másik ennek a szöges ellentéte nem akarja elveszíteni a gyerekét és nem akarja, hogy barátnője legyen, miközben mindig azt mondta, hogy örülne ha lenne. Anyukád szerintem csak megijedt és nem tudja mit reagáljon erre, tehát váratlanul érte a hír. Valószínűleg ezért vette el tőled a mobilod.


Hogy mit csinálj?! Hű na erre nem biztos, hogy tudok válaszolni. Megpróbálhatod azt, hogy emlékezteted, arra amit mondott neked a barátnővel kapcsolatban. De azt azért várd meg, hogy lehiggadjon. De ebben nem vagyok biztos. Ez sajnos szülő függő, hogy mire, hogy reagálnak. De próbáld meg vele higgadtan egy beszélgetést


Sok sikert:)

2015. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De elmondtam neki, hogy csóknál tovább nem megyünk. Erre még mérgesebbett: "mi az, hogy csóknál tovább nem... Az is bővem sok!" De el tudom érni máshogy is a barátnőmet, de anyu valószínűleg meg fogja tudni. Találkozni meg biztos nem tudunk, mert anyu nem enged sehova :(
2015. jan. 14. 19:11
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de egyelőre hajthatatlan... :(
2015. jan. 14. 19:12
 5/18 anonim válasza:
100%
Van valaki bárki akire anyukád hatással bírhatna, hogy nincs igaza ebben? hogy megtudná győzni, hogy neked ez most nem használ és vele lennél boldog? Gondolkodj ezen, hogy ki állhat a pártodon közeli rokon vagy akárki?
2015. jan. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
bocsi! "van vki bárki aki anyukádra hatással..
2015. jan. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy apu például velem ért egyet, de elváltak a szüleim és anyu nem sokat ad anyu véleményére. Van egy huszonéves bátyám, de ő féltestvér (apukám fia), és anyukám őt elég felelőtlennek tartja, úgyhogy szerintem ő se tudná meggyőzni. Rajta kívül csak kistestvéreim vannak, de nem hinném, hogy az elsős öcsém győzné meg anyut. Ezen kívül nem jut eszembe senki. Elmondtam anyukámnak, hogy mennyire jót tett velem ez a kapcsolat, de azt mondta, hogy inkább pszihológus kell nekem, nem barátnő :(
2015. jan. 14. 19:26
 8/18 A kérdező kommentje:
*anyu nem sokat ad apu véleményére
2015. jan. 14. 19:26
 9/18 anonim válasza:
100%
Megértelek,hogy nem szívesen teszel az anyukád háta mögött semmit, mert szereted és nem fogsz neki hazudni. De anyukád úgy látszik egyhamar nem fogja áldását adni a kapcsolatodra, te meg nagyon szereted a lányt, so próbálj meg nem lebukni és csajozni, vagy akkor várni, de ki tudja még meddig?! Döntsd el te látod jobban a helyzetet, h megéri kockáztatni vagy inkább szenvedsz nélküle?
2015. jan. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
74%
14 éves vagy ez természetes, hogy jól érzed magad egy lány társaságába... de az,hogy így reagált rá szerintem kicsit sok... oké hogy pár éve még a pici fiacskája voltál, de te is felnősz... meg ilyet mond hogy neked nem barátnő kell hanem...???? :O:O na ez már tényleg no comment... barátnőd szülei hogy állnak a dologhoz??? esetleg ha ők jól fogadták akkor tudnának hatni anyukádra.
2015. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!