Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiszitter vagy nagymama...

Bébiszitter vagy nagymama lenne a jobb megoldás ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

5 hónapos a kislányunk,heti 3-szor vigyáz rá délutánonként és néha esténként a bébiszitter 3 hónapos kora óta.Hamarosan elutazunk a férjemmel 3 napra és nem tudom,hogy kire bízzam a picit.

Eredetileg úgy volt,hogy a bébiszitterünk lesz vele végig,de az anyukám megtudta,hogy elutazunk és mondta,hogy ő szivesen vigyáz a lányunkra.Csak az a baj,hogy elég keveset találkozik vele,nem ismeri annyira,mint a bébiszitter.De nem szeretném megbántani ezzel és nem tudom,hogy mit csináljak.A babám könnyen barátkozik,nem azzal van a baj,hogy sírna vagy valami,csak anya nem ismeri a szokásait,de megbántani sem szeretném.


Ti melyiket választanátok?



2012. aug. 9. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lennél nyugodtabb a 3 nap alatt, ha a bébiszitter, vagy ha anyukád vigyázna rá?


Én azt választanám, aki jobban ismeri a gyerekem. Anyukámnak meg elmondanám, hogy ez most nem ellene van, hanem a saját gyerekem érdekében bízod inkább a bébiszitterre.

2012. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
A mama. Magatokra haragítanád ha nem ő vigyázhatna a picire. Max megadod a telefonszámát a bébiszitternek, megbeszéled vele, ha bármi gond lenne, akkor kisegíti a mamát. :)
2012. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
3 napra majd hazaviszi a bébiszitter? Vagy ő fog a ti lakásotokban aludni? Ha anyukád nem ismeri, nm bíznám rá rögtön 3 napra. Szegény gyereknek húzós lenne. Inkább bébiszitter. Nagyi meg csak játsszon vele. De legyen ott a bébicsősz is, ha gond lenne.
2012. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Talán nyugodtabb lennék akkor,ha a bébiszitterrel lenne,mert csak ő van vele többet...De anyukám pedig elég sértődékeny és folyton hallgatom,hogy miért nem visszük hozzá gyakrabban a picit és hogy alig látja.


A bébiszitter lesz nálunk,az egyik vendégszobában,hogy a kislányunknak a környezete maradjon,ne kelljen még azzal is bajlódni,hogy számára ismeretlen helyen lesz.

2012. aug. 9. 13:06
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A Mama nem tud oda költözni hozzátok arra a 3 napra a bébiszitter mellé? Én azért nyugodtabb lennék ha rokon is lenne.
2012. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a legjobb megoldás, hogy mindenki boldog legyen, az, ha mindkettő ott van. A mama is meg a bébiszitter is. Vendégszoba úgyis akad neki is, nem?
2012. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%

A nagymama 2-3 nappal hamarabb menjen hozzátok, hogy ismerkedjenek a picivel.

Én nem bíznám idegenre a gyerekem 3 napra! Még akkor sem, ha többször vigyázott rá pár órákat!!!!

Max akkor, ha muszáj elutazni, és édesanyád alkoholista, mindent elbénáz, nem tud rendeset főzni, nem ismeri a cumisüvegen a vonalakat...


Szóval nagymama!

Meg ugye ő olcsóbb is, mint a bébiszitter, és mégis csak ő a rokona a babának!

2012. aug. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Bocs, hogy nem konkrétan a kérdésre válaszolok de hamarosan megszületik a kisbabám és szégyelném magam ha anyukám azt mondaná,hogy ritkán látja..pedig 200 km-re lakik tőlünk és biztos a mienkre is vigyáz majd bébiszitter dehogy nem merülne fel bennem, hogy anyám nem ismeri a gyereket az tuti!!!
2012. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%
Egy picit tényleg fura, hogy úgy vigyáz bébiszzitter a babátokra, hogy közben meg anyukád panaszkodik, hogy nem láthatja. De igazából ez a ti dolgotok, semmi közöm hozzá, de ha szereted anyukádat szerintem azért változtass ezen. Amúgy az tényleg jó megoldásnak tűnik, hogy mindketten költözzenek oda arra a 3 napra! Én ezt csinálnám!
2012. aug. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem is anyuka maradjon.ha szépen elmagyarázod neki hogy mit hogy szeretsz csinálni a kicsivel kapcsolatban,biztosan tiszteletben tartja.Téged is szépen felnevelt :)
2012. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!