Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek az autosulesben el...

Nektek az autosulesben el szokott lenni a babatok? Mennyi idos?

Figyelt kérdés
Kornyezetembe mindenkinek vagy elalszik a babaja a kocsiban vagy nezelodik vagy jatszik valamivel. Az en babam 1 eves de sose aludt el akkor se ha almos, csak sirt, most sincs el benne, ki akar szabadulni belole es csak sir. Nehez elvonni a figyelmet. Valakinek tapasztalat? Mi valt be?
2019. ápr. 5. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk akkor sírt, amikor rosszminőségű volt az ülés és nagyon beleizzadt. Akkor is, amikor sütötte a nap. Nem minden baba bírja az utazást. Tegyék az ablakra napfényvédőt, de akár egy odacsíptetett textilpelus is megteszi, ne legyen túlöltöztetve és talán a legjobb, ha már kissé ki van fáradva, könnyebben elalszik. Nagyon tele pocakkal sem olyan jó, mert esetleg hányingere lehet. Mi tettünk be nyugtató, altató babazenét és én mellé is ültem hátra, simogattam, így jobban bírta. Kicsit nagyobb lesz, már szeretni fogja.
2019. ápr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5 hónapos koráig nem maradt meg a hordozóban, utána már voltak pillanatok.Addig hordoztam és buszoztunk, ha ketten voltunk. Ha mellette ültem kicsit jobb volt. Most másfél éves, már autósülésben utazik. Nem mondom, hogy imádja, de elvan. Élvezi hogy kilát, kommentálja nekem éppen mit lát. El is alszik benne. Amit van, hogy galádul kihasználok (mínusz egy altatás/nap) kb 15-20 percem van olyankor hazaérni vele, hogy még háborítatlanul ki tudjam venni a kocsiból.
2019. ápr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10 hónapos volt mikor hordozóról át kellett váltanunk ülésre mert csak a hiszti ment. Amint menetiránnyal szemben ülhetett és kilátott az ablakon,megszünt a hiszti is. 1,5 éves kora után a hosszabb utakon tableten nézett meséket.
2019. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak is volt ilyen korszaka, hogy folyamatosan csak sírt a kocsiban. Szerencsére kinőtte. Olyan korszak is volt amikor folyton hányt a kocsiban , ezen is tulvagyunk.
2019. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!