Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Este 9körül evett 5hós babám...

Este 9körül evett 5hós babám de kevesebbet mint szokott (120ml),10körül elaludt és még mindig alszik. Fel kellene ébresztenem hogy megetessem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elvileg ha éhes felébredne,de mi van ha nem. Mennyit lehet tejcsi nélkül egy 5 hós?
2019. jan. 5. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne ébreszd, kelni fog, ha éhes.

120 mili úgyis benne van.

Nekünk volt, hogy 8 hónaposan valami miatt egy kortyot se volt hajlandó inni az esti tápszerből, viszont az éjszakát átaludta, így délután 5től másnap reggel 7ig semmit se evett. Nem volt gond.

2019. jan. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Ne ébreszd ilyenkor. Egy 5 hónapos baba már jelzi, ha szükségletei vannak. Fel fog kelni, ha éhes lesz. Éhen halni nem fog, ha egyszer-egyszer kevesebbet eszik. Biztos ez a havazás meg hidegfront most így hat rá.
2019. jan. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En azt a tanácsot kaptam, hogy este 20 órától reggel 8-ig ha alszik a baba, nem ébresszük. Napközben persze lehet (bár éb sose tettem). A babád valószínű mar jól megkülönbözteti a nappalt és az éjszakát. Én is ilyen szerencsés voltam. A nagyobb fiam 6 hetes kora óta, a kicsi 3 hónapos kora óta alussza át az összes éjszakat. Sose keltettem őket éjjel. Jól vannak így is táplálva 😁
2019. jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!