Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ide csak tökéletes anyukák...

Ide csak tökéletes anyukák járnak?

Figyelt kérdés

Olyanok, akik sosem borulnak ki, soha nincs olyan gondoltuk amit később megbánnak, mindig türelmesek az összes gyermekükkel, mindent rózsaszín árnyalatban látnak, tökéletes gyerekekkel és férjjel rendelkeznek. És persze ezzel itt kérkednek...

Egy kérdés kapcsán fogalmazódott meg bennem ez a kérdés.


2019. ápr. 6. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt a legkonnyebb a nevtelensegbe burkolozva mas bajan karogni. :(
2019. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Válaszolni igen!


Mindenki tökéletes férfival él vagy egyedül, de boldogan.

Otthonról dolgozik a 4 diplomájával, napi 2 órát, havi 2,5M-ért.

Ápoltak, csinosak, sportosak.


Olvasd csak el a válaszokat!


>:)

2019. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Igen, annyira profik hogy már 5 év is elfogadott szobatisztaság eléréséhez. És meg tudják magyarázni, azt bírom legjobban.
2019. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Én is itt vagyok. Közel sem vagyok tökéletes, a férjem sem az, de mi emberek vagyunk, nem kell tökéletesnek lennünk. A tökéletes rohadt unalmas tud lenni.


Én például ma is közel voltam a kiboruláshoz, mert a babám ma nagyon nyűgös.

2019. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem
2019. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én se vagyok tökéletes, neha kiborulok, és világgá szaladnék, néha megemelwm a hangom, vagy csak csendben kiborulok.

Nincs diplomam, csak 2 szakmám, allásom, ahova várnak vissza. Nem kerestem milliokat, ahogy a párom sem, de ettol fuggetlenul boldogok vagyunk.

2019. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem azok felszívódnak úgyis innen, akik leírják az igazat és nem ez az igazság.. én mondjuk 1 hét szünet után léptem be.

Szar házasságom van, szar munkám, a fizetésem se nagy szám, nem járunk külföldre nyaralni, bazira hiányzik sokszor az egyedüllét, viszont legalább türelmes vagyok. Ritkán borulok ki, de akkor nagyon.

Ez van.

2019. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Hajjajj.. ha elmondanam mennyi mindenen tudnek kiborulni legszivesebben..

Mikor a mai nap a babam osszevissza aludt csupan fel ora v 10 perceket... kezben :(... el is kellett mennem egy kicsit, mert sok volt ma vele kicsit..

2019. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Sőt. Aki azzal kérkedik, mennyire tökéletes mindig minden, pont hogy nem az, csak így próbál kompenzálni.
2019. ápr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

Igen. En is az vagyok. Minden nap elre vasalom a kolykoket, 3fogasos a reggeli 6 az ebed, en fozok, minden nap van suti, természetesen minden mindenmentes es bio, az energiat napelemek termelik nalunk meg szeleromu, patakvizben mosom mosodioval a kicsi mosipelujat, grapefruitmagkivonatt fertotlenitem a lakast, aranytojast szarik a macska. A szerelmineletem csodas, a szexualis eletem megjobb, minden nap van erzeki tobb oras szex, mi sosem vagyunk faradtak es utana a ferjem kivasal ejjel.


;) 💙

2019. ápr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!