Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vettétek le a rácsos...

Mikor vettétek le a rácsos kiságy elejét? Ez után kb- hány éves korig használtátok így, majd cseréltétek le rendes ágyra?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert a mi ágyunknak csak a rúdjait lehet levenni, de sajnos olyan magasan van az ágy legalsó része is(Brendonos), hogy félek kivenni, mert nagyot eshet róla. Vegyek másik rácsosat?
2010. júl. 4. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért akarod levenni a rácsokat? Kisfiamat majd évvégén rakjuk rendes ágyba, 22 hós kora körül.
2010. júl. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsö gyerköcömnél költöztünk 1.5 évesen így újlakásba már ágyacskát kapott .Volt egy kicsi magasított része hogy ne guruljon le.

Most a 2. gyerköc 19 hónapos és rácsosba alszik ,mert emeleten van a háloszoba,így biztonságosabb ha nem tud kijönni egyedül.A szoba ajton is van ajtórács.Lassan leveszem a kiságyrácsát,de szeret a kiságyban még aludni,fészkelödni.

Szerintem mindegy mikor veszed le a rácsokat.

2010. júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányom 8 hósan már utálta, de ekkor még járni se tudott, így a földre tettem neki matracot. Másfél évesen kapott rendes heverőt, leesésgátlónak egy pokrócot csavarok a szélére, ezt még össz egyszer lökte le egy év alatt.
2010. júl. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lányom 20 hónapos, de még nem vettük le. Én szeretem tudni, hogy hol alszik. Szerintem ő még össze-vissza tekeregne, ha lenne "menekülési útvonala" az ágyból.
2010. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!