Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járást segitö tili toli? Mit...

Járást segitö tili toli? Mit gondoltok rala? Aki használta mennyiben segitett?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk van járássegítőnk, zenél is, villog is. 8,5 hónaposan kapta a babám, mindjárt fel is húzta magát rajta álló helyzetbe. Ezután kezdett el máshol is felállni. 9,5 hónaposan kezdett el kapaszkodva járni (ágy szélében), rá 1-2 hétre már mászkált a járássegítővel, de inkább csak állt vele és zenéltette. Inkább azóta járkál vele sokat, mióta amúgy is tud járni önállóan.

Most 19 hónapos, de még mindig futkos vele körbe-körbe a lakásban, nagyon szereti.

Végül is nekünk segített a felállásban, de inkább csak játéknak tekinti a sok gomb és villogó bigyó miatt.

2010. júl. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt. 1 évesen kapta kisfiam, akkor még nem indult el, de már lépegetett. Nagyon szerette, egész nap futkosott vele a lakásba. Még most is szereti, szeretné, ha nem raktam volna el, mert már untam kerülgetni. A miénk is zenélt, villogott. Egyszerű Tescos volt.
2010. júl. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van...

Méregdrága FP, kész haszon, hogy kölcsönbe kaptuk, mert a gyerek rá sem néz.

Üres dobozt tologat maga előtt inkább.

Szóval nekünk nem vált be.

Viszont a barátnőm a 1,5 évesének, mivel egyedül nem akart elindulni egy 1000 ft-os babakocsit vettek "járássegítőnek", 2 nap múlva egyedül ment a gyerek.

2010. júl. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt, de nem szerettük. Csak akkor volt hajlandó tolni amire már tökéletesen ment önállóan, de utána már le se kötötte ezért párszor ha játszott vele. Nem érezte biztonságban magát mellette. Nem is csoda. Fisher&Price-unk volt, drága darab. Ha meglökte szegény úgy megindult, hogy nem tudott futni utána, orra esett volna. Nem szerettem.
2010. júl. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is van és imádta:)Bár csak akkor kezdte tologatni amikor már kapaszkodva tudott menni.De onnantól kezdve nagy kedvenc lett.
2010. júl. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekunk is van. Igaz, az en babam hamar felallt, het honapos sem volt es csak akkor kapta ezt a kutyut,mert vendegsegben voltunk, ott volt a kislanynak es nagyon tetszett neki, igy vettunk mi is. Szerette tologatni, de nem mondanam, hogy emiatt indult el hamar. O a porszivonkat is tologatta korbe-korbe a szobaba, eleinte ugy kozlekedett.

En hatranyat nem lattam, setalt vele is, nelkule is kapaszkodva masban, hamar elindult, nem erdekelte, hogy jarassegitovel is lehet menni, amikor mar egyedul is tudott. Max jatszott vele utana, mert sok-sok zenelo, vilagito cucc van rajta, illetve most mar 19 honapos, de neha kiviszi magaval az udvarra es ott tancol korulotte.

A picink 4 honapos, errol a jarassegitorol leveheto a jatszopanel. A pici ele szoktam rakni, amikor hasal, neki is tetszenek mar rajta a szinek, hangok.

Picit sem bantam meg, hogy megvettuk.

2010. júl. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!