Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyaralás előtt írtok listát,...

Nyaralás előtt írtok listát, hogy mit kéne vinni? 17hós babával megyünk.

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem írtam. Bementem egy gyógyszertárba megkérdezni, hogy mi az ami feltétlenül szükséges, hogy nálunk legyen (hasmenés ellen, napégésre, sebkezelélsre). Aztán a többi dolgot meg úgyis tudod: pelenka, popsitörlő, ruhák (hideg és meleg idő esetére is), néhány játék, alváshoz való cuccok. A gyerek cucca kb. 2x annyi lett, mint a miénk :-) 19 hós
2010. júl. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen.
2010. júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, van egy több éve gyártott listám, mióta gyermekünk van, csak kibővítettem, és minden évben csak előkapom, és max. 1 óra alatt minden össze van pakolva. Illetve, nyaralás előtti bevásárlás során magammal viszem, hátha nincs valami otthon, ami viszont kéne.
2010. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sok mindenre szükség lehet,ez egy elég komoly "feladat",mert olyan dolgokat is vinni kell amikre lehet hogy eddig még nem volt szükség,és itthon lapul a szekrényben.Ami tuti fontos:lázmérő,lázcsillapító,fájdalom csillapító, szúnyog-kullancs elleni cucc,orrcsepp,sebfertőtlenítő kendő-lehet olyat kapni ami 1-1 dbos csomagolásban van sterilen,sok sok bébivíz,ha netalán útközben szükség lenne pótlásra,a többi pedig a napi rutin alkalmával is használatos dolgok.

Játék,esetleg bébikaja,amit bárhol oda tudsz neki adni,bébiétel melegítő,kanálkák,pohár,tálka......

vigyél uzsis zacsit,pelus,popsitörlő,popsi kenőcs,

mindenféle időjárásra ruhák,saját párna-ha használtok-

saját takaró,cumi+pótcumi elvesztés esetére,kedvenc dalok,vagy mese DVD,stbstb

2010. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy belföldre vagy külföldre mentek. Mi a Balcsihoz megyünk, így annyra nem aggódok, hogy itthonmarad valami, mert ott is van gyógyszertár.

A külföldi nyaralás más, mert ott nem tudsz a gyógyszertárban tájékozódni, így ha esetleg külföldre megyünk jövőre, akkor már jó előre kigondolom az eshetőségeket.... És írom a listát mikor mi jut az eszembe.

2010. júl. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ hová mentek nyaralni. Gyógyszertár, nagyobb áruház van a közelben?

Én 10 hónapos babával megyek a Balatonra, éppen most írom a listát. Szerintem fontos, hogy átgondoltan pakoljon az ember, ne legyen sok felesleges cucc, amit esetleg ott is ugyanúgy meg tudok venni egy bevásárlással (pl. bébiétel), de pl. körömollót, lázmérőt nem szeretnék nyaralás alatt keresgélni.

2010. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!