Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba mennyi idős koráig...

A baba mennyi idős koráig használtátok a kiságyban a fejvédőt és a baldahint?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Baldachint nem is vettem, mert csupán porfogó, a fejvédőt kb. fél éves korában ő szedte le :))) (aztán már fel se tettem.
2010. júl. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A baldahint 5hónapos korában vettük le,mert elkezdte már akkor rángatni,és féltünk,h nehogy ráessen,most 9hónapos mult,de a fejvédöt még használjuk,és szeretnénk is addig használni,mig a kiságyban alszik majd!
2010. júl. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi is most 5 hósan vettük le a baldahint, mert már elérte és elég nyagda az a tartóvas. A fejvédő még marad, nem tudom meddig.
2010. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Baldachin nem is volt (szerintem hülyeség) a fejvédőt akkor vettük le, amikor már zavartza,hogy nem lát ki, olyan fél éves korában.
2010. júl. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek,1 éves a lányom,nem vette le egyiket sem,ugy vettem észre hogy szereti,viszont jön a kistesó hamarosan,és nem tudom vegyek e uj garniturát,nincs szivem megfosztani a nagyobbikat tőle,bár leghet már amugy sem használnánk sokáig
2010. júl. 5. 11:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 9 hónapos, használjuk még a baldahint. Imádja a rajta lévő kutyusokat. Nekünk egyébként is szükség van/volt rá, mert a fiam ágya az ablak alatt van, a baldahin pedig elég vastag és sötét, így nem engedi át nagyon a napfényt, és az ablak is nyitva lehet éjszaka a nagy melegben, mert nem éri közvetlenül a levegő. A fejvédőt viszont leszedte 1 hónapja, úgyhogy azt nem használjuk, bár én örültem volna, ha marad, mert így éjjel sokszor felébred arra, hogy koppan a rácsban a feje...

Mikorra várod a tesót? Talán próbáld meg, hogy a nagy hogy viseli, ha nincs fent. Először nappalra vedd le. Aztán ha nincs gond, akkor éjjelre is leveheted. Viszont ha hiányzik neki, akkor már elég olcsón találsz a teszveszen, de akár varrhatsz/varrathatsz te is újakat a tesónak.

2010. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szeptemberben jön a tesó,akkor lesz a "nagy" 16 hónapos.

Biztosan megszokná nélküle is hamar,csak nem nagyon akarok tőle valamit elvenni azért hogy a pici megkapja,lehet hülyeség:-)

2010. júl. 5. 17:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Baldachint nem használtunk sosem, a fejvédőt viszont még használjuk, pedig már 16 hónapos a babám, de sokszor forgolódás közben odanyomja a kis fejét a rácshoz, és én nyugodtabb vagyok, ha a fejvédőhöz nyomja és nem a fához. Amúgy pont a napokban mostam ki, és gondolkodtam el én is, hogy kell-e még, visszategyem-e még, de visszatettem:)
2010. júl. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!