Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányos Anyukák! Lánykátokna...

Kislányos Anyukák! Lánykátoknak is van barna "csíkja" a köldöke alatt?

Figyelt kérdés

Az igazság, hogy körülöttem csak fiú csecsemők vannak/voltak eddig, más pici lányt még nem figyelhettem így meg. Szóval kislányomnak is van "barna csíkja" (b@sszus mindig elfelejtem a nevét) a köldökétől a punciáig. 6 hónapja szültem, még az enyém is látszik. Védőnőtől mindig elfelejtem megkérdezni.

Nem aggódom miatta, vagy ilyesmi, csak érdekel.


2010. júl. 5. 11:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Se nekem nincs, se a lányaimnak nem volt, és most sincs.
2010. júl. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én meg úgy tudom pont, hogy ez kisfiús anyukákon van...
2010. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez egyedi eset, de ha nem fáj, vagy nem változik, akkor semmi baj!
2010. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nahát..... :)Hmm-hmm :)
2010. júl. 5. 11:20
 5/16 anonim ***** válasza:
Képzeld, az én lányomnak is van, de csak múlt héten vettem észre, pedig már fél éves :)
2010. júl. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 6 hónapja szültem,nekem is látszik halványan még,de most meg fogsz lepődni,mert nekem fiam van és neki is látszik ez a csik.De most kiváncsivá tettél,majd megkérdezem a védőnőt.

2010. júl. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem még látszik, de a lányomnak nincs (linea negra asszem :-) 4,5 hós
2010. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Akkor úgy látszik, ez egy olyan dolog, hogy bárkinek lehet :) Az se baj ha van, az se ha nincs :)


Mert neten eddig olyan írásokat olvastam, ahol csak az anyukáról volt szó, a gyermekről nem.


Köszi az eddigi válaszokat. Várom a többit :)

2010. júl. 5. 12:03
 9/16 anonim ***** válasza:
Enketszer szultem egymas utan, mindket terhesseg alatt volt, meg most is latszik. A pici 5 honapos, a nagy 19 honapos, mindketto fiu. A nagyobbiknak is van, szuletesetol kezdve es meg most is latszik. A picinek nincs, de o hofeher boru, a nagyobbik kreolosabb borrel szuletett. En regebben azt olvastam, hogy terheseknel is inkabb a barnabb borueknel latszik, mert erosebbek a pigmentek, illetve a babakon meg aterhesseg alatt atkerult hormonok miatt jelenik meg es addig marad, amig le nem kopik az a borreteg.
2010. júl. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés után 2 hónappal elmúlt, a kislányomnak sose volt.
2010. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!