Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csecsemőkori koponya és hasi...

Csecsemőkori koponya és hasi ultrahang?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy ez a vizsgálat jelenleg kötelező? Vagy csak ajánlott?
2019. ápr. 16. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem kotelezo de ajanlom. Nekunk ott derult ki, hogy a kislanyom szuleteskozben agyverzest kapott es h fejlesztesre szurul. Hala mara makk egeszseges, de ez annak koszonheto h 8 hetesen megultrahangoztattuk. Ja es nalunk a komplex csomag olcsobb volt(hasi, koponya es csipo uh).
2019. ápr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Semmi sem kötelező (maximum a védőoltások), de azért erősen ajánlott. Sokminden kiderül ott amit később csak nagyon nehezen vagy egyáltalán nem lehet helyrehozni.
2019. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Nem kötelező. Nekünk már a megszületését követő napokban csináltak a kórházban.

Később én is vittem a csípője miatt,de szerencsére minden rendben volt.

Én csak ajánlani tudom.

2019. ápr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kotelezo csak a csipo uh. Mi megcsinaltattuk, mert az sztkba nem tudtam elerni oket ezerr magamba mentunk. Jol tettuk, mert kedves volt a no, alapos es a gyerek sem bombolte vegig...
2019. ápr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hasin mit néznek? Vesék?

Nálunk olyannyira nem kötelező, hogy fel se hívják rá a figyelmet, hogy esetleg kellene. Csak a csípő uh-t reklámozzák.

2019. ápr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A hasin a veséket, májat, gyomortelődést, belek állapotát a lépet, hugyhogyagot , szoval minden belső szervet.

A koppnya uh-n a kutacsához teszi a fejet és ugy nézi az agyi tartományt, megfelelő- e nem sok a viz vagy ilyenek.

Nekem a védőnő javasolta...

2019. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minket nem küldtek ezekre.
2019. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minket elküldtek, mert a kórházban kimaradt a hasi uh 🙂 nem kötelező, de jó ha elviszed, megnyugtató tud lenni ha van arról papír hogy hasi és a koponya uh-n mindent rendben találtak.
2019. ápr. 17. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!