Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első anyaknapjara ha nem...

Első anyaknapjara ha nem készül a férjem az gáz szerintetek?

Figyelt kérdés

Most lesz az első anyák napja nekem, 10 hónapos a kisfiam. Jól esne a figyelmesség, ha a kisfiam kezébe adna a férjem egy virágot és megkoszontene.

De erzem hogy nem fog.. és nagyon rosszul fog esni..

Én tulzom el vagy másnak is rosszul esne?


2019. ápr. 17. 14:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
81%
Hát, én ezt nem is értem. Én anyámat szoktam felköszönteni anyák napján, úgyhogy majd a saját gyerekemtől fogom ezt várni, nem a férjemtől. Ja és a gyerekemtől se akkor, amikor csak 10 hónapos!
2019. ápr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem szép dolog lenne a férfitől, de NEM várható el mivel nem te vagy az anyja.

Egyébként ha besegít egyébként akkor nem kellene, hogy gondot okozzon ez. Nekem is jól esne de nem várom el tőle és hisztizni se fogok ha nem teszi. Nem minden férfi egyforma. Ez nem jelenti azt hogy nem szeret csak éppen nem olyan.

2019. ápr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%
ANYÁK napja. A férjed nem a gyereked. Miért kéne készülnie? Majd ha a gyerek lesz annyi idős hogy ő maga felköszönt, akkor fel leszel köszöntve. Ilyen hülyeségen duzzogni már hetekkel előre...... betojok
2019. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
65%
De mégis ki tanítja meg a gyereket, mutat példát? Még akkor is ha kicsi a gyerek... Én pl apak napjára is készülök a gyerekkel. Nyilván nem hisztiznek ha elfelejtene, de nem esne jól.. Most a húsvéti verset en tanítom meg a gyereknek, mert sokat dolgozik az apja...de pl.azt se nekem kéne, hiszen engem fog meglepni a verssel es meglocsolni... Vagy ne tanitsam, mert nincs közöm hozzá, aztán meg "csalodnak" a nagyik, hogy erre se vagyunk képesek.. Vagy ne mossam a gyerek fogat se, mert nem az enyém, nem nekem fog fájni. Igen, kisarkitott pelda, de akkor is...
2019. ápr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
30%

Miért lenne gáz???

Ezen az ünnepen nem a férjednek kell megköszöntenie, a gyereked meg még úgysem tudja, hogy miről szól....

Majd ha már ovis lesz, akkor biztosan mond verset, rajzol stb. addig pedig türelem.

Én nem várnám el, hogy a férjem ilyesmit csináljon, egy olyan pici gyerekkel, aki még fel sem tudja fogni, hogy mit ünneplünk ilyenkor.... Neki a saját anyukáját kell felköszöntenie.

2019. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
38%
Ez lesz a 6. úgy, hogy gyerekem van, engem nem foglalkoztat ez a nap, a páromat meg mègúgysem! Nekem pl az anyák napi ovis műsorok is csak szenvedès, mert a lányom utál szerepelni és mindig ordítás van előtte, hogy nem akar menni, ott meg meg sem mer szólalni... Szerintem akkor érne ez a nap valamit, ha a gyerek maga már tisztában van az egésszel és ő kèszül magától!
2019. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
80%
Egyebkent emlitsd meg neki hogy neked ez fontos nap es varod az elso anyak napjadat anyakent. Azt azert ne vard el hogy kitalalja 🙂 azzal en is egyet ertek hogy nyilvan 4 evesen is apa kell megvegye a viragot meg ha kepes is a gyerek odaadni... szoval akar elkezdheti iden is ha neked fontos.
2019. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Végre a 17. válaszoló megmondta a lényeget! A férfiak nem gondolat olvasók, mondd meg neki, hogy jól esne. Ennyi
2019. ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Előre aggódni kár rajta, ennek ellenére nekem jól esett, hogy készült rá mindhárom gyerekkel.

Az első 4 hónapos volt mikor először anya lettem, és még köszöntött.

Ezzel tanulja meg a gyerek is, azóta is minden évben vesznek közösen viragot.

2019. ápr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Azért szép dolog, ha meglep, hisz mégis csak anya lettél és a gyerek még jó pár évig nem tudja egyedül elintézni a meglepetést.
2019. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!