Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első anyaknapjara ha nem...

Első anyaknapjara ha nem készül a férjem az gáz szerintetek?

Figyelt kérdés

Most lesz az első anyák napja nekem, 10 hónapos a kisfiam. Jól esne a figyelmesség, ha a kisfiam kezébe adna a férjem egy virágot és megkoszontene.

De erzem hogy nem fog.. és nagyon rosszul fog esni..

Én tulzom el vagy másnak is rosszul esne?


2019. ápr. 17. 14:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
48%
Kimondottan válóoknak számít.
2019. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
49%

Én komolyan elképedek néha, hogy itt milyen EQ 0 emberek vannak. Ez komoly?! Tényleg ennyire le kell sz@rni egymást, sőt, még meg is érteni és támogatni a nemtörődömséget?



Kérdező, megértelek. Engem megköszöntött a lányom, nyilván a férjem közreműködésével (amúgy akkor addig ne is köszöntsön, míg nincs saját pénze virágra, mert az apjának semmi köze hozzá?!).

Én is azt javaslom, hogy említsd meg, mennyire jó lesz így az anyák napja, hogy már te is anya vagy.

2019. ápr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
35%

amúgy akkor addig ne is köszöntsön, míg nincs saját pénze virágra, mert az apjának semmi köze hozzá?!).


Miért forgatjátok ki a szavainkat??

Ennyire nem látjátok a különbséget egy csecsemő meg egy pár éves között aki már felfogja mi van?

Miért vagyok EQ nulla?? Mert nem akarok példátmutatni egy csecsemőnek? Ti nagyon ráértek.

2019. ápr. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
65%
Könyörgöm hiszen egy csecsemő. Ez a felköszöntötés így nem arról szól amiről kell (szereti az édesanyját és hálás neki), hanem arról hogy most körbe kell ugrálni mert ő anyuka. Ennek csak akkor van értéke ha van mögötte tartalom. Így csak "adj nekem még ajándékot"
2019. ápr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
86%

"Én komolyan elképedek néha, hogy itt milyen EQ 0 emberek vannak."


Éppen ellenkezőleg. Nem az az EQ nulla, aki nem érti, hogy egy tíz hónapos kisbaba helyett miért az apukának kéne ügyködni a feleségével anyák napján.

Az a nő az EQ nulla, aki enélkül az anyaságát nem tudja megélni, és hetekkel az anyák napja előtt már ezen pörög, hogy mi miatt nem fogja jól érezni magát.

Neki nem elég a gyerek. Neki nem ünnep minden nap a gyerekkel. Az ő férjének ezt még hájpolni kell, hogy ő jól érezhesse magát anyaként.

Na az ilyen fog majd egyedül maradni a gyerekkel, ha férj elviselhetetlennek tartja ezt a feleség által diktált "majd akkor érzem jól magam" szövegű érzelmi zsarolást, vagy érzelmi terrort.

2019. ápr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!