Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak hordozóban (nem autós)...

Csak hordozóban (nem autós) alszik a baba. Mikor múlik el?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 20. 12:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Próbáltál már vele aludni össze bújva? Tudom sokan elítélik a dolgot. Anno gyerek előt én is így gondoltam, de aztán 2hónap óránkénti kelés, elalvás a fotelban a gyerekkel a karomban arra ösztökélt, hogy próbáljam meg magam mellé tenni, cicit a szájába nyomni ha sír. S láss csodát bevállt! Onnantól éjjelente 1-szer kelt. Elég hamar megtanul fekve szopizni, így kB csak addíg kellet ébernek lennem amíg elóvettem a cicit. A 2 és 3. Gyermekemnél már az első perctől így aludtunk. Kicsivel több mint 1 éves koruk után kerültek külön ágyba, amikor már ki tudták szolgálni magukat az innivalóval éjjel! Nekem ez bevállt, így töredékét kellet álmatlanul töltenem mintha külön ágyban aludtak volna. A 3. Fiamnál néha előfordul, hogy csak rajtam volt hajlandó aludni, de azt is jobb hanyatt fekve, úgy hogy te is szundizol közben. Felesleges attól tartani hogy agyon nyomod vagy megfullad, mert, egy anya azonnal felébred bármilyen rezdülésre is, főleg ha melletted alszik. Hidd el tudom, pedig én is féltem. Próbáld ki. Jah bocsi ha elírtam valamit
2019. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Azt elfelejtettem oda írni h csak nappal van a gond. Éjjel nem. De nappal már minden formátumban próbáltam altatni és sehogy se alszik csak rám kötve!
2019. ápr. 21. 14:43
 13/19 anonim ***** válasza:
#7, 9 vagyok, nem fogadott el cumit, eleinte probalkoztam vele, de aztan egyik baratnomeknel cumizavaros lett a baba, egy het orditas aran sikerult megoldaniuk, ugyhogy le is tettem rola, a szoptatas fontosabb volt. Abban a 1,5-2-3 oraban volt az en-idom, pihentem, olvastam, filmet neztem, elveztem, hogy rajtam szuszog, sokan mondtak, milyen gyorsan vege ennek az idoszaknak, es tenyleg, meg ha most hosszunak is tunik. Amugy enelkul utana sem lett joalvo, almosan ebredt, a bolcsiben 2-2,5 eves kora kozott vagy aludt 1,5norat, vagy csak 30-40 percet, ott is nehezen aludt sokszor vissza, aztan 2,5 evesen fel is adtak, es azota nem alszik delutan, pedig milyen kiraly volt, hogy volt tobb oram nekem is pihenni elotte... Cserebe mondjuk az esti alvas altalaban nagyon gyorsan megy.
2019. ápr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az együtt alvós vagyok! Akkor marad a rád kötve alvás... Közben házimunkázhatsz. Esetleg megpróbálhatnád óvatosan letenni.. De tapasztalatból tudom kevés az esély. Esetleg hasra rakni, közben a fenekét csapkodni? A 3. Fiamnál az még mülködött. Ne aggódj ez az időszak hamar elmúlik. KB 3-4hónapos kora után megszűnik a hasfájás és minden könnyebb lesz!
2019. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Jah még az az ötlet lemaradt, hogy esetleg mellé fekszel, elalszik.. Aztán szépen lassan, óvatosan kisurransz. Persze gyereket full körbebástyázod párnákkal meg mindennel, nehogy le essen!
2019. ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

A gyerek mellől elparolgast próbáltam de valami borzaszto érzékeny szenátora van ami rogton jelez neki 🤣 amúgy el se nagyon alszik úgy,h mellettem....ez csak éjjel működik (koppkopp)....

Lerakast is próbáltam. Hat eddig talán 3x fordult elő, h egy óra hurci után úgy maradt még egy órára. De szerintem azt ő se gondolta komolyan :D

Tudom, mondjak h elmúlik csak éppen mindenki mást mond. Olyat is hallottam h 1 évesen 😱😱😱😱🤣🤪🥺🥺🥺

2019. ápr. 22. 08:12
 17/19 A kérdező kommentje:
Szenzora*
2019. ápr. 22. 08:13
 18/19 anonim ***** válasza:
Még mindíg az együtt alvós vagyok. Azért ez ritka, hogy még 1 évesen is... Bár a legnagyobb fiam kB 1 éves koráig valóban nem igazán aludt nappal, aztán valahogy összejött a rendszeres délutáni szunya. Viszont amíg nem aludt nappal, cserébe kB délután 6-kor elájult és aludt másnap hajnal 5-6-ig.A másik 2 gyermekemnél ez a gond valóban csak 3-4hós korig volt.A te babád még igen pici, szinte biztos vagyok benne, hogy a hasfájás miatt van ez, hiszen a hurciban (más pózban) vígan alszik. A nagy fiam ott sem aludt.. Bár az szerintem genetika mert én magam sem aludtam kB soha 1 percet sem, anyám elmondása alapján. Szóval kitartás, én hiszem, hogy rendeződik majd, ja és ne stresszel magad ezen agyon! Lesznek ott még cifrább dolgok is amin idegeskedhetsz majd!
2019. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#7 es 9 vagyok, nalunk is a reflux miatt tartott ennyire hosszu ideig, fuggoleges pozban tudott aludni nyugodtan.
2019. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!