Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bunkóság megkérni másokat,...

Bunkóság megkérni másokat, hogy mossanak kezet mielőtt megfogják a 3hónapos babám?

Figyelt kérdés
És az, hogy ne fogdossák a kezét, mert mindig a szájába veszi? Ezt már nem is merem kérni, mert egyszer azt a választ kaptam, h ne szóljak érte, inkább töröljem meg popsitötlővel utána a kezét.
2019. ápr. 26. 16:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
7es valaszoló, en normalis parfumot hasznalok, nem gagyit, megis minden furdessel le tudom magamrol mosni. Akkor egy babáról is le kell, hogy jojjon...
2019. ápr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%
Újszülöttet vízzel és gyógyszertári fürdetővel fürdet az ember. Azzal nem jön le a parfüm. Legalábbis a sógornőmé nem jött le. Nem tudom hány forintost használ, nem kérdeztem tőle... Ennyi. Ezt tapasztaltam, lehet az ellenkezőjét állítani és lepontozni. :)
2019. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkét gyereknél raktam ki egy pumpas antibakterialis kezfertotlenitot, es ha uj ember jott, mondtam neki hogy ott találja meg ha babazni akar. Nem volt ebből soha gond :))
2019. ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
67%
Bunkóság az, hogy valakit erre kérni kell :/
2019. ápr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Addig szólj érte, amíg nem késő! Én hülye anno nem szóltam anyósnak, mert hogy egészségügyben dolgozik, gondoltam ez alap nála! De nem! És most megy a harc, hogy ő szerinte nem lesz semmi baja, ha kutyás, homokos, retkes kézzel eszik a másfél éves fiam! Nyugodtan szólj mindenkinek, ha téged ez zavar! Nehogy úgy járj, mint én! 😔😔😔
2019. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Baratnomnel is kint volt a kezdertotlenito. Egyszeru kenyelmes megoldas. Aztan mar olyan 5 honapos korul nem foglalkozott ezzel tobbe. Most meg hogy jarni tanul egyertelmu hogy mindenki a kezet fogja meg o is mindent megfogdos.
2019. ápr. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!