Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem mosolyog idegenekre és...

Nem mosolyog idegenekre és sokszor bambul a kisfiam, ez baj?

Figyelt kérdés

Ha kimozdulunk itthonról, akkor megkukul, nagyon megszeppen.

Idegenektől tart, ha nem otthon vagyunk, akkor csak ritkán gagyog.

11 hónapos lesz par nap múlva.

Ha szólok neki ilyenkor, akkor van hogy nem is néz rám.

Mintha kicsit a szemkontaktust is kevésbé tartaná.

Néha elbambul. Ilyenkor meredten néz valamerre és hiába szólítom.

Ha a neven szólítom itthon, akkor 10/8x odanez, akkor nem, ha épp nagyon játszik valamivel. Idegen helyen vagy a kocsiban viszont nem nagyon figyel ram.

Ez baj vagy az életkor velejárója?

Ferjem és én sem vagyok harsány tipus, inkább introvertalt személyiségek vagyunk.

Kiskoromban én is visszahúzódó voltam, nem voltam szereplős tipus.

Ugye nincs baja a kisfiamnak? :(

Egyébként érdeklődő, minden után nyúl, gagyog, tapsol.


2019. ápr. 27. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nincs semmi baj. Ha jó az étvágya, jókedvű, elmélyülten játszik, akkor semmi baj nincs. Előfordulhat, hogy nehezebben teremt még kapcsolatot.
2019. ápr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ilyen. Már egészen kicsi korában inkább lefekudt az ágyába ha látogató jött hozzánk és addig és hangja sem volt amíg el nem ment. Aztán ez fokozott odáig amit te leirtal. 3.5 éves már. És ezt csinálja. Mára jutottunk el odaid hogy pl a játszótéren feloldodik és önfeledten játszik. Nekünk a sport segített. Hidd el semmi baja sincs én pl minden orvost bejartam vele mert az összes tudásomat amit az egyetemen tanultam a gyerekekről és amiben világ életemben dolgoztam megcafolta. Előbb utóbb úgyis kinyilik ne félj. Csak már ilyen korban mint az enyém is kicsit égő hogy se szemkontaktus se egy mosoly vagy köszönés. Na de ez van....
2019. ápr. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, megkerdezhetem mi lett azota veletek? Kisfiam is elkezdte ezeket az elbamulasokat es tok aggodok erte
2023. máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 válaszoló vagyok. 7 éves már. Az iskola kicserélte halistennek. Amikor nagyobb lett a család is mindig piszkálta érte. Megmondtam, hogy ebből elég volt, nem kell mindig a gyereket piszkálni. Kinőtte. Azóta ugyanezt kezdem a kicsivel.
2023. máj. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziaaaa #2es eloszor is nagyon nagyon koszonom, hogy irtal , a masik, hogy nagyon orulok, hogy minden okej. Akkor talan csak vannak ilyen babak. Egyebkent nagyon erdekes, mert amiota irtam a kommentet , pl pont tegnap tok nezte a szomszedunkat , aki odajott, h jjaaajj hagy nezzem mar a kis cukikat es ot tokre nezte, nem mosolygott ra egybol, viszont amikor elkezdtem beszelni, h mond, hogy sziaaa Szabina(persze nem tud beszelni 7honapos😆), meg mosolyogjal mar kicsit, hogy lassa milyen cuki vagy EGYBOL megvaltozott es mosolygott is ,meg multkor egy uzletbe kb bamulta a penztaros not, akkor nem mondtam es magatol visszamosolyott. En azt veszem eszre, hogy Ő olyan, hogy amikor neki van kedve, akkor mosolyog es nez valakit, nem az, hogy boldog boldogtalant es nyomja a vigyort, mintha kicsit megfigyelo fajta lenne vagy hogy irjam. Vagy pl ha kint vagyunk, nez mindent, minket akkor kevesbe, ha beszelek is, viszont ha berakom a kocsiba hordozoba es nem lat semmi mast es beszelek tok sokaig nez. Itthon megint az, hogy maszik ossze vissza, nem erdekli a mondoka, papazas , tapsolas, ha mutatom, hat abban remenykedek, hogy csak sokminden van korulotte es azok a dolgok erdeklik. Mondjuk hozzateszem en szinte sehol nem voltam hosszabb idore, 0-24be nyomtam az elejen a mesemondast mondokat, talan megunt kicsit😂es most a lakas dolgai erdeklik meg a kulvilag. Az biztos, hogy konnyen elterelodik a figyelme pl a lakasban masra, ha pl mama is beszel hozza, elkezd nezelodni naluk is. Hat remelem tenyleg semmi, csak elso anyukas para. Koszonom megegyszer, hogy irtal. A kicsi mekkora most nalatok?
2023. máj. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!