Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek milyen márkájú pelusok...

Ezek milyen márkájú pelusok valójában: HAFU, Ontex, "Amerikai prémium", Bo-Gi, Törpicur, Pufi, Pelo, Berni, Berbero, "gazdaságos"?

Figyelt kérdés

Annyit tudok, hogy az Ontex olyan pelenkagyár, mint a cseh DryLock, de utóbbinak is többféle pelusa van, az Ontex is többet gyárt, pl. Helen Harper, de nem minden pelusuk HH.


Amikor csak az van megadva, hogy "gazdaságos pelenka" meg "pufi/pelo pelenka", akkor milyen fajták lehetnek benne?

[link]

[link]


Meg milyen az a "HAFU" (Hat Alles Für Uns)? Láttam róla képet, némelyik olyan, mint a régi Rossmannos Babydream, máskor meg full másnak néz ki fotó alapján, sok helyen kép sincs róla, csak annyi, hogy "Hafu pelenka". Nyilván ebből is többféle van.

[link]

[link]


Tudom, hogy az "amerikai prémium" a legtöbbször helyi diszkontáruházak saját márkás pelenkája, de fotó nélkül vagy csak a pelus mintáját ábrázoló fénykép alapján honnan lehet tudni, hogy melyik fajta? A próbacsomagban tényleg más fajtát adnak, mint a nagyobb kiszerelésben?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. ápr. 29. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs milyen. De! Én kétszer vettem ilyen olcsó kategóriás pelenkát, és 50-ből 17 db használhatatlan selejt volt. Pl nem volt rajta tépőzár. A többi meg kb másfél óra alatt szét ázott, és komplett ruhát cserélhettem a gyereken.

Szóval lehet olcsó, de annyit is ér, sőt ha azt vesszük hogy milyen sűrűn kell cserélni, meg mennyi selejt van benne, már drágább, mint a libero, pampers.

2019. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ezek szerint teljesen mindegy, hogy pl. Target márkájú, amit az amcsi anyák szeretnek, ha abból is csak a selejteseket csomagolják össze. :-(


Maradok akkor a Rossmannos Babydream-nél.

2019. máj. 28. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!