Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha újabban nem...

Mit tegyek ha újabban nem marad meg a babakocsiban?

Figyelt kérdés
7 és fél hónapos. Eddig imádta, szinte végig aludta vagy nézelődte az utat. Most újabban egy ideig nézelődik majd ordítani kezd. Nincs túl messze a város de egy 8kg-os babát hazacipelni nagyon nehéz. Tettem neki több fele játékot is de így sem jó neki. Mit tegyek?
2019. ápr. 29. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Csatos hordozó. Én 11 kg-os gyereket is simán viszek benne a hátamon. Szerintem jobb, mint babakocsival kínlódni pl ki be menni egy üzletben.
2019. ápr. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Esetleg hordozó? Lehet a hatadon jobban érezné magát.


Babakocsibol a mozest vagy a sport részt használjátok? Ha a mozest lehet érdemes lenne sportra cserelni. Állítani a háta dőlésszögén, lehet csak kényelmetlen neki.

2019. ápr. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sport részt használjuk, felült már tehát ülő helyzetben van. Csatos hordozóban csak addig van el még nem álmos, valamiért nem tud elaludni benne.
2019. ápr. 29. 12:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Csatos kombinalva babakocsival? Ul mar onalloan? Ha igen, Smartrikeba, ami babakompatibilis mar be lehetne tenni.
2019. ápr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Magad felé van fordítva , vagy kifelé hogy lássa is világot?

Ilyenkor már nem anyát szeretik nézni , hanem a tájat.

2019. ápr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Háát, itt az ideje, hogy a sarkadra állj. Meg kell ülni a babakocsiban vagy ellenni a hordozóban és pont. Sírni fog, de nem baj. Majd abbahagyja. Ha egyszer haza kell jutni, akkor haza kell jutni. Ne engedd, hogy a gyerek diktáljon. Mostmár bizony elég nagy ahhoz, hogy a fejedre nőjön.
2019. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A hatosnak egyébként igaza van, én sem vettem ki, és Cipeltem, ne a gyerek parancsoljon már.
2019. ápr. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Felém van fordítva, na akkor lehet hogy az a baj! Akkor megprobalom és megfordítom! Köszönöm szépen erre nem is gondoltam
2019. ápr. 29. 17:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Ami még eszembe jutott: próbálj vele hazaérni, mire elfárad. Ha jól értem, akkor kezd el nyűgösködni a kicsi, amikor elfárad. Figyeld meg, mennyit bír a baba aktívan. Nem lesz valami gazdaságos, nekem így minden nap kb.1-2 házon kívüli dolgot sikerült elintéznem, de legalább megúsztam a vigasztalhatatlan üvöltést.
2019. ápr. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!