Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak apával képzelhető el egy...

Csak apával képzelhető el egy szülés? Mi van, ha én nem akarom, de ő igen?

Figyelt kérdés

Röviden ez a lényeg: én nem akarom, hogy bent legyen, ő meg nagyon is. Ilyenkor mi történik?

Nem szép dolog tőlem, mikor ő ennyire szeretné. De tőle sem, hogy ilyen helyzetbe hoz, mikor amúgy is lesz nekem akkor bajom. Nem az a típus, aki amúgy is bírná az ilyeneket, én meg hisztis vagyok alapból.


Van aki szerint nincs hatása egy férfire, ha ilyet lát, de én ebben nem hiszek. Az oké, hogyha esetleg valami videón látja, az lehet nem hat rá. De azért, ha a párját látja szerintem más a helyzet. Akárhogyan is van, én nem akarom, hogy engem így lásson, lehet ez csak azért van, mert amúgy is törekszem, hogy szépnek lásson, és nekem fontos, hogy vonzónak tartson, és nekem ez nem fér bele. Nem akarok még ezen is görcsölni, de vitát sem akarok.


Hogyan győzhetném meg, hogy álljon mellém azzal, hogy felhagy azzal, hogy minden áron bent akar lenni a szülésnél?


25/N



2019. ápr. 30. 19:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen felesleges ezen előre görcsölni. Majd a helyzet adja magát. A személyes véleményem, hogy lehetne kicsit bizalmasabb a viszonyotok a férjeddel. Lehetnél természetesebb, őszintébb. Igenis vállald fel, hogy nem vagy mindig minden helyzetben vagy tiptop.
2019. ápr. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
58%
Pedig igy lesz, a melled se lesz mar olyan kemeny es formas, mint elotte, ha csak nem lesz szilikonbol, az meg h nem hiztal, kisse para, szepsegkiralynoknek nem valo baba, ha nem akarjak feladni a "karrierjuket" ;)
2019. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet olyat is, (lehet irtak mar de bocsi nem olvastam vegig) hogy veled lehet a vajudas alatt es kikuldod a kitolas alatt. Ennyi.. Ott is van es nincs is ott. Az en férjem benn volt, mindig elmondja a velemenyet ha kerdezik mas apukák, es meg ha nem is a rózsaszín kodot latja csak (szoval veletlen sem mondja, hogy csodálatos volt meg ilyesmi) megis kerdes se volt jon-e következőre. Neki ez alapveto meg nekem is kell valaki akit jol megszorongathatok.
2019. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Mi hasonlóan voltunk, mint ti.A terhesség elején úgy képzeltem itthon el vajúdok és majd a ,,végére" beesek, ahhoz meg nem kell és nem is szeretném, hogy ott legyen:)/jó naiv voltam/ Ahogy telt az idő rájöttem nem úgy megy a szülés ,hogy épp csak a kitolásra bemegyek.Úgyhogy elkezdtük beszélgetni, hogy hát jó a vajúdásra bejön.A végére meg kezdtem félni nagyon és végül ráálltam, hogy jó jöjjön be.:)

A sors fintora, hogy a 33 héten ráfeküdt egy idegre ami miatt végül császárral szültem és a kórházunkba a császárhoz nem engedik be az apukát,így ő kapta meg míg engem varrtak meg ilyenek.Ő hozta nekem oda és életembe nem láttam még büszkébbnek mint akkor:)


Nem tudom, hol állsz a terhességgel, de lehet lassan hajlasz te is majd rá.

2019. ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
87%
Most nézem: tragikus a helyzeted? Mucika, tudod mi a tragikus helyzet? A vetélés, a halvaszületett baba, a szülésbe belehalt anya és baba, az tragikus. A terhesség alatt rákkal diagnosztizált anya. Az tragikus. Nézz körbe egy Pető intézetben, ahol mozgássérült gyerekek és szüleik folytatnak emberfeletti küzdelmet, hogy a gyerek megtanuljon járni, önállóan enni, kitörölni a szaros fenekét. És Te azon hisztizel, hogy a férjed ott akar lenni a saját gyereke születésénél, nehogy véletlenül meglássa véresen a puncidat. Képzeld el, hiába edzettél, meg koplaltál, mert a hónapokig tartó kialvatlanság látszódni fog rajtad. És Te leszel a legboldogabb nő, ha végre tejfoltos pólóval, bedurrant mellekkel ébredsz, mert akkor megtörtént a tejbelövellés. Gyorsan nőj fel, mire megszülsz, mert ennek keserves csalódás lesz a vége.
2019. ápr. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%
Utolsonal A Pont, nem kell ezt a hiszteriat tovabb ragozni, majd felebred a Csipkerozsika!
2019. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Most hol vannak azok a nők, akik az olyan kérdésekre, minthogy a férjem nem akar bent lenni a szülésnél, azt írják, hogy az ő döntése? Vagy ez hogy van, a férfi dönthet, hogy akarja-e, a nő már nem?

Mellesleg én

2019. máj. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mellesleg én amellett vagyok, hogy legyen bent a férfi is, ha mindketten szeretnék, de nem értem ezt az egyoldalú hozzáállást.
2019. máj. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele őszintén, hogy egyszerűen jobban viselnéd a szülést, ha nem lenne bent. Van, aki egyedül akar szenvedni és zavarja, ha fölötte állnak. Én is inkább ilyen típus vagyok. Hogy vonzónak tart-e az mellékes. Valószínűleg 40 év múlva remegő végtagokkal és kilógó csövekkel is látni fog. De nem kell időskor sem: elég egy rondább betegség és ágytálazni kell, mert az ember olyan rosszul van, hogy nem bír fölkelni. Szóval ezek a dolgok egy normális, érett párkapcsolatban mellékesek.

Az viszont nem, hogy a szülő nő komfortérzete a lehetőségekhez képest legyen a legjobb. És ha ehhez az kell, hogy egyedül legyen, akkor úgy legyen.

2019. máj. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom mondani amit 13-as ír.Esetleg legyen bent a vajúdásnál, a többi meg majd kialakul. :)
2019. máj. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!