Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az úszópelust hányszor adjátok...

Az úszópelust hányszor adjátok rá a babátokra? Eldobjátok egy használat után, vagy ha jól kiszáradt, rá adjátok még egyszer vagy akár többször is?

Figyelt kérdés

Én megszárítottam az első használat után, és úgy látom, hogy semmi baja. (Huggies) Rá adnám még egyszer, mert elég drága, de kérném a tapasztalataitokat, Ti hányszor használjátok?

Köszönöm előre is, szép napot!


2010. júl. 6. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak egyszer használom.Attól hogy jól kiszárad még benne a pisi...
2010. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan add rá 2x is. A pisit úgy is átengedi. Mivel tényleg drága, muszáj vele spórolni.
2010. júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaz, pisit átengedi, nem is a pisi, hanem a kaki miatt fontos inkább. Bár, Én nem adom rá mégegyszer. Drága, nem drága, Én sem veszek fel egy bugyit, ami már volt rajtam egyszer, csak megszárítottam jól.
2010. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is csak egyszer adom rá.
2010. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én bizony 2x rá adom,nem lesz a babának semmi baja tőle.Nem kell annyira kényeskedni.Mindenki ahogy gondolja.
2010. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!